Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor miben van otthon a...

Ilyenkor miben van otthon a babátok? 4 hetes az enyém, bodyban és rugdalózóban van. Elég ilyenkor egy hosszú ujjú body + kisnadrág is, vagy kell felülre 2 réteg ruha? 21-22 fok van nálunk.

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! 4 és fél hós a kislányom. Cserépkályhával fűtünk' nem egyenletes a meleg mindenhol. 22 fokba én még fázok nálunk több szokott lenni. Megjegyzem nem tudjuk szabályozni. Van rajta egy harisnya, body,rugi. Esetleg zokni.Ha hidegebbnek érzem akkor kap egy kis pulcsit, ha vékony a rugi akkor nadrágot. Több réteg kell rá hiszen ő csak fekszik. Főleg egy újszülött
2013. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én felülre még adok rá pólót is, ha nadrág van rajta. Szerintem ennyi elég. Az kisfiam nem szereti a meleget, de ki kell tapasztalni. (16 hetes)
2013. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 liony20 ***** válasza:
így van kikell tapasztalni de én úgy öltöztettem ahogy én voltam felöltözve.. bár én fázós vagyok de inkább picit melege legyen mint fázzon :) de inkább ahogy te érzed az időt...
2013. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van kettő decemberi egy júliusi. A téli babáim nem fáztak ekkor (sem) meg máskor se a 21 fokban ami nekünk itthon van (mellesleg én se fázok 21-22 fokban)-egy ujjatlan vagy rövidujjú body és hosszúujjú rugiban (vagy fordítva ujjatlan rugi és h.ujjú body).

A kisebbem, a nyári baba, ő viszont kifejezetten meleg kedvelő ő úgy aludt kis csecsemő korában hogy h.ujjú body, h.ujjú rugi és még rá egy hálózsák (ujjatlan) Aztán 3-4 hónaposan megtanult forogni onnantól zavarta a zsák mert elakadt benne. így onnantól rövidujjú body, h.ujjú póló és talpas naci ebben alszik.

Most már 1 éves múlt leginkább pizsiben alszik, de akkor is úgy hogy alatta body és rá a pizsi naci és pizsi felső lényegében 2 réteg van rajta.

2013. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, az én kisfiam már 6 hónapos, nálunk is 21-23 fok van, ő vagy body+rugi(esetleg zokni)kombinációban van vagy body+harisnya+nadrág és poló.
2013. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 21 fok van, és sokat van a földön a 4 hónapos babám, ez a ruha vált be:

Rövid ujjú vagy ujjatlan body, hosszú ujjú póló, harisnya, vékony mackónaci.

2013. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Golan Trevize ***** válasza:

23-24 fokra volt fűtve a lakás.

Vagy hosszú újjú body + pántos rugdalózó, vagy rövid ujjú body + hosszú újjú rugdalózóban voltak.


Alváskor pléddel is be voltak takarva.

2013. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8 hónapos a fiam, ő már mászik is a hideg kövön.

Hosszú ujjú body van rajta vagy harisnyával, vagy nadrággal és zoknival. Ha rövid ujjú a bodyja, akkor arra kap egy nagyon vékony hosszú ujjú pólót.

Aludni body+rugiban szokott egy polár takaróval.

21-23 fok közötti a hőmérséklet.

Ennél többet a téli születésű babámra sem adtam régebben ilyen időben.

2013. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!