Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha még csak 14...

Melinda- kérdése:

Normális ha még csak 14 vagyok de már várom azt az időt amikor jöhet a baba? (többi lent)

Figyelt kérdés
az van hogy néha nagyon előjön belőlem az a bizonyos anyai ösztön. és ez alatt nem az értem hogy most rögtön megyek keresni egy pasit aki teherbe ejt, hanem arra hogy néha ha meglátom az üzletekben a pici baba ruhákat és elképzelem magamat hogy majd én is nagy pocakkal ott fogom nézni őket. Vagy ahogy a pici ágya mellett ülök esténként és altatót énekle, ahogy látom ahogy megteszi az első lépését. És olyankor nagyon várom a babát. :) persze nem akarok és nem is fogok lemaradni a gyermekkoromról de néha ezeken a dolgokon jár az eszem.normális?
2013. febr. 20. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze 14. évesen én is gondoltam ilyenre most de még 25. évesen is tudom, hogy bőven ráérek.
2013. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 liony20 ***** válasza:
Szijja teljesen normális én általánosban erről álmodoztam és onnan végig :) amíg meg nem születetta kisfiam ő most 9 hóapos én meg 23 vagy :) mindenképp legyen a szemed elött az is hogy nem szabad elhamarkodni és nem csak a gyerekkorod miatt hanem fiatalon még sok sráccal ismerkedik meg az ember és sokszor nem a megfelelővel :) és az is fontos hogy családot szeretnél vagy csak babát :) mert nagy különbség van :) de normális amit érzel :) csak okos légy ;)
2013. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 évesen úgynígy érzek, csak én szeretném is ha jönne. De a párom nem engedi, ami jogos is és megértem, hogy miért nem. Majd eljön azaz idő is, amikor babázhatunk.:))
2013. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te babázni akarsz, nem gyereket nevelni. Nem ugyanaz a kettő. :)
2013. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) biztos vagyok benne hogy tévedsz. Lett volna még számtalan dolog amit még leírhattam volna hogy miért is vágyok annyira babára. :)
2013. febr. 21. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!