Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy nem öltöztetem fel eléggé?

Figyelt kérdés

A babám keze kezdetektől hideg alvás közben,ami ugye azt jelzi,hogy a vérkeringés nem állt be,de tegnap meg ma már a körme alatt picit lila volt,és nagyon hideg a keze,a kesztyűre is gondoltam,adjak rá?

de nem hiszem,hogy hideg van...a lakásban 22,5-24 között van a hőm,van rajta 2 zokni,egy hosszú rugi,rövid body, és egy téli hálózsák,vagy ennyi nem elég?



2013. febr. 21. 10:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül fázik, bár itt mindenki szerint sok ruha van rajta. Az én fiam fázós, más elájul, ahogy altatom, de tudom, hogy neki így jó (hosszúujju body,pizsifelső, pizsialsó,téli hálózsák, és 22 fok)

Ha tartósan fenáll a lila köröm, akkor vidd orvoshoz. Mivel a keze hideg, ne a lábára koncentrálj, hanem adj rá mondjuk 2 hosszúujjú felsőt, próbáld ki.

2013. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ok,köszi,a 2 felső még megpróbálom,ha az se javít elviszem a dokihoz
2013. febr. 21. 14:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy azért lila a babád körme, mert fázik... Az én kisfiam is fázós, hosszú ujjú bodyban, pizsamában és egy zokniban alszik. A szobájában 21-22 fok van. Hideg szokott lenni a keze, de sosem volt még lila... Sőt ha kint alszik a babakocsiban (ott tényleg hideg van...) akkor sem lila a körme! Én inkább megnézetném a dokival babádat és nem a melegebb öltöztetésben keresném a megoldást!
2013. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok. Figyeld azert hogy csak alvasnal lulnak e a kormei.

Aztan talan ha betakarnad, lecserelned a teli halozsakot atmenetire es dobnal ra egy takarot. A takaroval be tudod takarni a karjait is.

2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Katucika0912 ***** válasza:

Szia ! Tudom hogy a nagykönyvben az van írva hogy ....

Az én babàm júniusban született , "hidegek" voltak ( németországba élek ) éjjel 20-22 fok volt ! A kislányom csak akkor aludt nyugodtan ha be futottunk neki 25-26 fokra ! Születése óta mindig van rajta zokni ! Most hogy hidegek vannak a lakásba is : zokni , harisnya , nadrág és most hogy felállt a harisnyára is húzok ABS-es zoknit ! Ő igy érzi jol magát ! 18 -20 fokos szobába még a szája is belilult...


Az én babám "ilyen " lehet hogy nálatok is hasonló :)


Egy 8 hónapos kislány anyukája :)

2013. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!