Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig altatjátok hálózsákba...

Meddig altatjátok hálózsákba a babákat? Nálunk nagyon megcsavarodik a kis testén, mikor forog. Tippek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

a fiam novemberi, de mi egáltalán nem használtunk hálózsákot. (csak kipróbálásként) Eleinte azért nem, mert úgysem tudta maagáról ledobni a takarót, aztán meg pont a forgolódás miatt. Nagyon hamr elkezdett forgolódni, és amikor a hálózsákban aludt, nem tudott kigabalyodni belőle, és állandóan felsírt éjszaka. Azóta csak jól betakarom, szerencsére nem rúgja le magáról. Szerintem te is próbáld ki csak betakarni, hátha ő sem dobja le magáról! Néha éjszaka átmegyek, megnézem, hogy be van-e takarva.

2009. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hálózsák nélkül miben altassam? Hat hónapos a kis drága.
2009. szept. 9. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pedig pont most kezdtem el hálózsákban altatni, 6 és fél hónapos a kislányom. Nyáron soha nem adtam rá takarót, ezért most hiába is próbálkozom. Ezért kipróbáltuk a hálózsákot. Én nem vettem észre, hogy nagyon rátekeredne, pedig éjszaka is forgolódik rendesen. De emiatt még soha nem ébredt fel.
2009. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

én nyáron bodyban altattam, textilpelussal betakarva. Most rugdalózóban alszik és egy közepesen vastag takaróval takarom be. 9 hónapos

2009. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiam 8,5 hós és én is pont most akarok majd neki hálózsákot venni, mert a takarót lerúgja, állandóan forog így lehetetlne betakarni...
2009. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5 hós koráig tűrte meg magán, aztán tanult meg megfordulni, na onnantól volt nagy üvöltés éjjel, ha rácsavarodott...

így én azt csinálom és ennél is maradtunk mind máig (22 hós) hogy vastagabb a pizsije illetve plüss rugi ment rá éjjel, betakartam ugyan (és mivel elég sokáig ébredt még éjjel egyszer szopizni igy akkor is betakartam mégegyszer) de nem aggódtam akkor se ha kitakarózott, hiszen egy fél réteggel több volt rajta végülis..

2009. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!