Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki betartotta a diétát ott a...

Aki betartotta a diétát ott a Baba kinőtte a tejfehérje allergiát?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a fiam, kiderült, hogy tejfehérje-érzékeny. Szigorú diétán van, tehát ami nyomokban tartalmazhat tejet olyat sem kap.
2009. szept. 9. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerős tejérzékeny kislány kb 2,5 éves korára kinőtte. Az én lányomnál 2 évesen lett bevezetve a tehéntej, más tejterméket már régóta eszik és tejjel is főzök. De a tejivástól kiütéses lett. 3 hónapra felfüggesztettük a tejivást, babatejet kapott addig. És most újrakezdtük és semmi baja tőle.

Szóval van esély.

2009. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem 3éves volt amikor kiderült, ök is betartották a diétet. Tejfehérje, tejcukor alergia. Most 6 éves, és kinötte. De azért vigyázni kell. szia
2009. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem fiánál 6 hónaposan derült ki, hogy alergiás rá, és kb. 4 éves volt mire kinőtte.
2009. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megkerdezhetnem h derült ki h allergias?
2009. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt 2 osztálytársam még ált.-ba!Régen :) !Ők laktóz-érzékenységben,asztmában és még rengeteg allergiában szenvedtek,por-szőr-növény-liszt és stb. ikrek és kb. 8-9 éve korukra minden elmúlt,de minden allergiájuk a világon!Most van kutyájuk,és pollen szezonban sem szenvednek!Tejet is ihatnak dögivel!!!
2009. szept. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tejpépet kapott és még szinte a szájában volt amikor kijött rajta milliónyi kiütés, feldagadt a füle - 9 hónaposan. 11 hónaposan próbáltuk a túrót és ugyanez lett.
2009. szept. 14. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, a fima a szoptatás alatt kapott kiütést, mert túl sok tejet ittam, én voltam a szoptatás alatt teljes tejtilalom alatt, megérte, ma már csak a nyers tej és túró okoz nagyon kis kiütéseket, ezeket próbáljk persze kerülni, most lesz kettő fiam és minden egyéb tejterméket probléma nélkül megeszi.
2009. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!