Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sokat adtam neki?

Túl sokat adtam neki?

Figyelt kérdés
Tápszert eszik már egy ideje 180 at. Most még sírt utána éhesen és 90 et benyomott ez normális. Szépen elaludt . Elégedett. 7kg és 4.5 hós 4x5x eszik
2013. febr. 21. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem jön vissza belőle akkor nem volt sok.nekem mindig azt mondta a gyerek orvos hogy akkor jön vissza a tápszer ha túl etetem a gyereket (persze kivéve ha refluxos)
2013. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez van. Este megevett 150 ml tapot es ra 1 orara meg egyszer 150-et. Azota nyugodtan alszik.Ja es nem bukott utana. En arra gondoltam nem e kellene lassan surubb tapra valtanunk.
2013. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Azt elfelejtettem irni h az en fiam is 4,5 hos es 7 kg. Plussz nalunk jon a foga is. :)
2013. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem bukott. Egyszer felsírt álmában' néha szokott. Jönne a foga neki is? 1 órára rá? Nem fáj a hasa tőle?
2013. febr. 22. 06:58
 5/7 anonim ***** válasza:
ha fájna tőle a hasa akkor fél éjszaka sírt volna.de ha legközelebb így alakúl akkor ne adj neki plusszba 90-et csak 60-at és így ő is jól lakik meg te is nyugodtabb leszel
2013. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
próbáltam csak 60 at de csak sírt :D aztán nyugdoott meg. Igazad van! nyugodtan aludt!
2013. febr. 22. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
örülök neki hogy nem volt semmi gond :) ezek szerint nagyon jó étvágya van a kis drágának :)
2013. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!