Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után 3 hónappal ha még...

Szülés után 3 hónappal ha még nem minden a régi velem, okoljam magam azért ha félrelép a párom? Más hogyan vészelte át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Szülésig gyakran szexeltünk,utána viszont elég ritkán..miattam.Komplikált szülésem volt,és hiába telt el ennyi idő,egész egyszerűen nem oké még ott lent semmi. A szexet egyáltalán nem kívánom,de tudom hogy ez önzőség lenne, ezért rábeszélem magam amilyen gyakran tudom, megpróbálom jól érezni magam de őszintén,nem élvezem.És ha választhatok az alvás és a szex között,az előbbire szavazok.Nem rég kiderült, hogy a férjem elkezdett ismerkedni,még nem tette meg, szexpartnert keres.Ez most hideg zuhanyként ért,nyilván vele kell megbeszéljem, amit meg is tettem,de nem tudok mit kezdeni azzal,ha szerinte most kissé egyhangú lett az életünk mert ő dolgozik én meg itthon vagyok a babával. Elméletben tudja, hogy mi van velem és hogy igyekszem, az is hogy egy kisbaba ellátása eleinte bizony monoton lehet,szóval nem tudott felróni nekem semmit..veszekedni sem szoktunk.Én ennél gyorsabban nem tudom összevakarni magam.Olvastam, hogy a baba születése utáni 1-2 évben sokan elválnak, szeretném ezt elkerülni..

2013. febr. 21. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ó,ezek a férfiak!Miért nem tud gondolkodni?Most született babátok,életetek egy más fázishoz érkezett,már más dolgotok is van,mint a szex,persze azt is művelni kell,de idő,mire minden a helyére kerül!!
2013. febr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a többi hozzászólást ugyan,de ha nem akarod vele,akkor sem indok rá,hogy mást keressen...Szerintem meg lehet érteni ezt.Nálunk páromnak nincs rá akkora igénye,de eszembe se jutna mást keresni emiatt.És az hogy én nő vagyok,ő meg férfi...Forditva sem jogositja fel arra,hogy mást keressen...Ha ennyire tuskó,akkor nem éri meg kedvesnek se lenned vele.Max elégitsd ki az igényeit más téren,mert ha neked fáj,akkor fáj.Nem első eset,hogy ezt hallom egy nőtől,hogy vagy nem kellemes vagy kedve sincs...Egyébként meg mindenki élete pont ilyen egyhangú...A férfi dolgozik,a nő dolgozik + háztartás.A férfi dolgozik,a nő a gyerekkel+háztartás...ÉÉÉS nem jut eszükbe mást keresni.Miért,ha egy szeretője lesz,akkor nem lesz egyhangú?!Dolgozik,te otthon vagy a gyerekkel,heti 2x a szeretőjével van...Ez sem változatos.
2013. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után, főleg, ha szoptatsz is, hormonális változások mennek végbe a szervezetedben, amelyek hatására csökken a nemi vágy, vagy teljesen el is múlhat. Nagyon sok esetben csak akkor jön vissza, amikor abbahagyod a szoptatást. Ez természetes dolog, a szervezetednek "más dolga is van" ebben az időszakban, mint az, hogy kívánd a szexet. Szóval a te részedről teljesen érthető a dolog, ez a normális, ezzel gyakorlatilag mindenki így van.

De az most komoly, hogy a férjed szexpartnert (!) keres azért, mert nem bírja kivárni (!) azt, hogy te újra élvezd a szexet??!! Botrányos, felháborító, vérlázító, hallatlan! Abban a minutumban válnék el, hogy megtudnám, hogy egy ilyen állathoz mentem feleségül. Nonszensz!

Ő a FÉRJED, bár ahogy elnézem, a kis agyával még nem teljesen sikerült felfognia, hogy ez mit is jelent. Azt, hogy néha ÁLDOZATOKAT kell hoznia érted és a gyermeketekért! Minden normális férfi, aki méltó a "férfi" titulusra, kivárja, amíg a felesége újra kívánja a szexet. Vérlázító, komolyan! Nom du nom!

Felháborító, komolyan mondom, döbbenetes! Az ég szerelmére! Nonszensz!

2013. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, elment az önbizalma attól,hogy úgy érzi,nem kívánom,ezért csak flörtölget,de nem áll szándékában csinálni is bármit. Tudom,ettől még nem lett szebb a történet..
2013. febr. 22. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!