Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenképpen kell a terpeszpel...

Mindenképpen kell a terpeszpelenka?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kisfiam. Az orvos 1 hónaposan megnézte, minden rendben volt vele, azóta nem nézték a csípőjét. Azt mondta a védőnő, hogy majd 4 hónaposan kap beutalót ortopédiára, addig megelőzésképpen hordjon terpeszpelenkát.


Ez mindenhol így van? Kicsit feleslegesnek tartom ezt a tortúrát, ha amúgy szépen terpeszben vannak a lábai, sokat tornázunk, hasra fektetem, akkor békába húzza fel stb. Miért kínozzam a terpeszpelenkával és akadályozzam a mozgásfejlődésében (már fordul hasról hátra, nagyon mozgékony baba.) Persze itt motoszkál, hogy akkor felelőtlen anya vagyok, de tényleg feleslegesnek tartom. Majd ha kiderül, hogy tényleg probléma van, akkor megcsináljuk, de addig minek? Ha viszont ezt mindenhol mondják, akkor átgondolom. Segítenétek?



2013. febr. 22. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanugy votl ahogy az utolso irta. Szerintem vidd el Uh-ra gyozodj meg h nincs semmi baja es ha nem muszaj akkor ne add ra. csak azert mert mindenkinek ezt javasolja a vedono meg akkor is ha nem kell csak hatha alapon en badarsagnak tartom.
2013. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!