Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kérdés?

Hozzátáplálás kérdés?

Figyelt kérdés
Most fogom majd kezdeni.azt tudom hogy gyümi levekkel kel,de Hippes gyümi levekkel lehet,vagy én csináljam neki itthon.reszelt alma leve pl.?nincs még itt annyira a gyümi szezon és nem akarok agyon permetezett gyümit,zöldséget adni!
2013. febr. 23. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyümi igazából télen nyáron permetezett mivel a legtöbb helyen külföldről behozottat lehet megvenni! Én erre az időre beszeresztem vidékről olyat ami nincs permetezve!
2013. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
Én nem lével kezdtem,simán elfogadta a reszelt almát.Ha lével akarod kezdeni,akkor inkább már a házi reszelt alma levével próbálkozz.
2013. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy kezdtem, hogy lereszeltem az almát, és kézzel kinyomkodtam a levét, első 2 nap azt kapta, utána már a reszelt gyümit...szerintem így sokkal jobb, mert nézd meg, hogy ezeknek a gyümölcsleveknek mennyi a gyümölcstartalma, és az is sűrítményből!!! Szóval inkább friss gyümöcsből...
2013. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a reszelt alma levével kezdtem. Szomjoltásra ritkán adok neki Hipp-es gyümi levet is. Én első kóstoltatásra túl édesnek találtam.
2013. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Hipp-es gyümölcslével kezdtem, majd Hipp-es gyümölcspéppel folytattam.
2013. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kíváncsicska ***** válasza:
De miért gyümölcs?Ok ha van almád otthon, de zöldséggel is lehet kezdeni.És azért ilyenkor friss zöldségből nagyobb a választék mint gyümölcsből.És azoknak is van leve
2013. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!