Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányan vagyunk itt anyukák...

Hányan vagyunk itt anyukák akik még éjjel is kelünk babáinkhoz?

Figyelt kérdés

írjatok sokan !!


1.melyik városból írsz

2.hányszor ébred a babád enni,vagy bármiért és ha felébred vagy felsír akkor miért

3.a kiságyában alszik-e

4.hány éves vagy

5.hány hónapos a babád

6.és apuka felkel segíteni ha nem éhség miatt ébred a baba hogy te tudj pihenni? (pocakfájás,pelenkázás..)



én Debrecenből,3 hónapos a kisfiam,26 éves vagyok

és 2- szer szopik éjjel,utána alszik tovább a kiságyában,más miatt nem ébred,ezért apának nem kell kelnie,de ha gond volna segítene.


Azért tettem fel ezt a kérdést,hogy erőt merítsek hogy nem csak én vagyok egyedül aki éjjel fent kukorékol

sorstársak ide :)



2013. febr. 23. 16:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

1. Miskolcon lakunk

2. 1-2-3x ébred,de nagyon-nagyon ritkán 1x sem,enni már rég nem eszik,de inni szokott ilyenkor

3. a kiságyában alszik első perctől,talán 2-3x vettük magunkhoz összesen,ha nagyon nyűgös volt

4. 27 éves vagyok

5. már 15 hós a fiam

6. igen,nagyon sokszor az apja kel fel hozzá,van hogy egész éjszaka ő megy,mikor melyikünk gyorsabb,vagy fáradtabb.

2013. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál !!
2013. febr. 23. 16:50
 3/38 anonim ***** válasza:

1. Vác

2. 1x max 2x enni.

3. saját szoba kiságy.

4. 21

5. Kedden lesz 2 hetes :)

6. Még csak enni kel fel, de mindig megkérdezi hogy jöjjön e.

2013. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

1, Hajdúböszörmény

2, 1szer kelünk fél2 és fél4 között aztán majd csak reggel

3, mellettem alszik el, de aztán a kiságyába teszem

4, 26 vok

5, 2hónapos a babám

6, apa szintúgy mint nálatok nem kel fel, max ha szólok h vmit segítsen. :)

2013. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarlak elkeseríteni, de az én fiam 2 éves koráig minden éjjel felkelt. Amíg szoptattam én keltem hozzá, később már az apja is.

Hogy miért, azt jó lett volna tudni. De nem tudtuk. Mindent megpróbáltam borostyánnyakláncot, közös alvást, mindent.

Egyébként a saját ágyában, külön szobában alszik. 2,5 éves kora óta alszunk éjjel.

2013. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

1. Debrecen

2. 1x nem enni kel, csak megébred az ölembe veszem picit nézelődik és alszik

3. csak a kiságyában alszik.. Babakocsiba max félórát

4. 25 vagyok

5. 6 hónapos

6. Apa kezdetek óta mindíg mindenben segít :)

2013. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

1. Budapest

2. Egyszer v. kétszer eszik, változó. Sokszor felsír,vagy a hasa vagy a foga miatt,általában megitatom,cumi a szájba és alszik is tovább,de előfordul olyan is,hogy beletelik egy órába mire vissza bír aludni.

Na akkor már én is kivagyok egy kicsit :-)

3.Velem alszik a nagyágyban,apuka a másik szobában,mert hajnal 3-kor kel

4. 27 éves vagyok

5. Kisfiam 6 hónapos

6. Apuka nem kel fel,mert ahogy írtam nagyon korán kel, úgyhogy én tartom a frontot.

2013. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 xStefix ***** válasza:

1. Baján lakunk.

2. Min. 2x szopizik, de van, hogy gyakrabban is, ahogyan kéri. Nekem mindegy, miért kér szopit, kap. :) Más gondja nem szokott lenni.

3. Nem, velünk alszik családi ágyban a kezdetek óta.

4. Én 30 vagyok.

5. A fiam 9 hónapos.

6. Apuka is megébred, mivel mellettünk van :), de éjjel én gondozok (ahogy nappal is általában). Mondjuk csak 8 hétig kellett éjjel pelenkázni, de akkor még apa a nagylánnyal együtt aludt, mert a fiam nagyon hangosan szopizott. :) Hasfájás csak rövid ideig volt, de nem okozott nagy gondot éjjel se.

Egyébként apa is sokat foglalkozik vele, dajkálja, játszik, altat stb., de a szopi, pelus, fürdetés, kocsitolás az én dolgom.

2013. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok én is :) 23éves 4hónapos a kislányom.2szer kel fel enni és alszik is tovább az ágyikójába.kivéve ha front van mert azt nem birja szegénykém akkor mellettem alszik.apa éjszaka pihen mert korán kel
2013. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

jaj de jó,nem csak én vagyok debreceni :)

nem újdonság nekem a babázás,nekem ő már második gyerkőc van már egy 3 éves kislányom is,

csak ez a téma foglalkoztatott mikor éjjel felkelek hozzá hogy vajon az országból hányan teszik még ugyanezt rajtam kívül !

2013. febr. 23. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!