Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár valaki a Heim Pálba...

Jár valaki a Heim Pálba gasztro orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Kihez jártok? Rendesek? Menny idő mire időpontot adnak? Köszönöm!
2013. febr. 24. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer be kellett feküdni sajnos nem volt jó tapasztalatom..de gondolom attól függ milyen kedvük van...
2013. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az osztályvezető főorvoshoz, dr. Lőrincz Margithoz járunk a járóbeteg rendelésre már 2,5 éve.

Szakmailag szerintem abszolút jó, nincs rá panaszom, csak elég kimért és szűkszavú és néha jól esne tőle 1-2 jó szó. De inkább ilyen legyen, mint kedves ugyan, de figyelmetlen...

Az asszisztense viszont nagyon kedves.

Amit utálok az egészben, az a nemtörődömség, amivel az emberek idejét és türelmét kezelik, de ez általánosságban igaz az egész egészségügyre!

Heti 1x2 órában rendel a doktornő és csak bejelentkezéssel, de érkezési sorrendben fogad. 9-kor kezdődik a rendelési idő, ő fél 10 előtt általában nem jelenik meg. Egy beteg ált. 20 percig van bent és összesen kb. 15-20 beteget jegyeznek elő, vagyis nyilvánvaló, hogy még a 2 óra sem lenne elegendő, nemhogy a 1,5!

És a legjobb, hogy van, akit elküld a laborba még a vizsgálat után.

Amikor legelőször mentünk hozzá, akkor úgy jártunk, hogy az akkor 10 hónapos kisfiammal szépen kivártuk a 2 órát az ajtó előtt, majd fél12-kor bejutottunk és akkor benyögte, hogy menjünk fel még a laborba, ami 12-ig van... A fiam konkrétan ordított már addigra, az éhségtől és a fáradtságtól is, de arra a kérdésemre, hogy ezt a laborvizsgálatot miért nem intézhettem volna el abban a 2 órában, amit a sorunkra várva töltöttünk az ajtó előtt, mindenki csak a vállát vonogatta...

Na azóta az az első, hogy amikor beadjuk a papírokat, rákérdezek az asszisztensnél, hogy van-e időnk laborba menni, mert ha igen, akkor kérem a beutalónkat, hogy annyival is előrébb legyünk.

Hozzáteszem, ez rajtam kívül senkinek sem jutott még eszébe ott! Volt olyan anyuka, aki az elsők között volt behívva, de mégis majdnem egyszerre végeztünk, mert mi a várakozási idő alatt elintéztük a vérvételt és a pisileadást :)

Márc. 8-án fekszünk be tejterhelésre, utána majd az osztályról is tudlak informálni :)


Ja és időpontot kb. 2 hónappal későbbre tudnak csak adni, de ha nagyon sürgős, akkor felvesznek az osztályra.

Itt van a honlapjuk: [link]

Időpontot pedig csak hétfő, csütörtök 14.00-16.00 óra között lehet kérni: [link]


Ha valami kérdésed van még, írj nyugodtan!

2013. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor inkább a szent lászló. .. ott van tőle 3 percre és sokkal rendesebbek alaposabbak. Én egy idősebb férfinèl voltam talán dr Toth a neve.

Igen időpontot kell kérni de én nem vártam sokat asszem következő hétre adott.

2013. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!