Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem fogadja el a...

Kisfiam nem fogadja el a halozsakot. Jol fololtoztetve altathatom csak siman?

Figyelt kérdés
6,5 honapos amugy,most dontottunk ugy a parommal h kulonvonulunk tole masik szobaba, DE nemigazan merem egyedul hagyni. Eddig takaroja volt, mert nem szereti a halozsakot, de ahogy egyre izgagabb, ejszaka magara huzza a takarojat vhogy. Nem teljesen, de egeszen a tarkojaig. Ha adok ra egy harisnyat, vastagabb nacit, rovidujju bodyt meg egy bovebb hosszuujju bodyt akkor szerintetek aludhat ugy? marmint igy akkor takaro nelkul. koszonom.
2013. febr. 24. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben nem altatnám takaró nélkül még így beöltöztetve sem.
2013. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig valahogy nagyon rá kellene "erőltetni" hátha megszokná. Az én fiacskám is ilyen örökmozgó volt.

Hiába takarod be lerúgja! Ha éjfélkor bemész betakarni, utánna azt is lerúgja. Reggel pedig úgy találod az ágyba hogy nincs rajta semmi. :(

2013. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is utálta a hálózsákot, a takarót lerúgta. Úgyhogy felöltöztettem úgy, mintha hálózsák alá öltöztetném és pluszba ráadtam egy vastagabb rugdalózót. Sosem fázott meg.
2013. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nappal takaro nelkul alszik, pedig akkor nincs is nagyon melegen oltoztetve,de meg nem volt beteg... Ejszaka meg jobb ido van a szobaba mert az ajto is bevan csukva es felfuti rendesen. Delutan meg nyitva van h ratudjak nezni minden zorges nelkul. Meg van 1 hetem "koltozesig" , addigra meg kitalalom hogy csinaljam. Mert a halozsak es a takaro egyik sem jo. Probaltam mar nem szorosan pledbe tekerni, vekonyabb fajtaba de az meg rosszabb:)
2013. febr. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!