Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákot utáló babák anyukái?

Hálózsákot utáló babák anyukái?

Figyelt kérdés
Kislányom születésétől hálózsákot és takarót felváltva használtunk, soha nem volt gondja a hálózsákkal. Egy pár napja nagyon sokat forgolódik álmában, ráadásul 2napja nagyon sokszor felébred és úgy vettem észre hogy azért mert nem tud rendesen forogni a hálózsákban. Ha takaróval takarom be akkor viszont állandóan kitakarózik ráadásul azt is képes magára tekerni. Tud valaki jó megoldást?
2012. jún. 3. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a melegben nem olyan nagy baj, ha kitakarózik. Nekem azért alszik a lányom rugiban, h. ne fázzon, ha kitakarózik éjszaka.
2012. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is rugadalózóban alszik. :)
2012. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sem a fiam sem a lányom nem aludt hálózsákban,mert azonnal gúzsba tekerték magukat,moccanni se tudtak benne.Amiben alszik a fiam(2 éves)rövid ujjú kombidressz,plüss pizsi alsó-felső,zokni(ez ha hűvös van,és nincs már fűtés)vagy kombidressz pizsi alsóval(ha melegebb az éjszaka)plusz télen téli,nyáron nyári vékony paplan,ő is kitakarózik.Néha ha éjszaka felébredek betakarom,vagy a férjem.Soha nem volt emiatt megfázva és nem szokott ébredni.
2012. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is egyből bele tekerték magukat a hálózsákba, csak pár hetes korukig használtam. Utána bady+rugi(vékonyabb-vastagabb, attól függően milyen hideg volt) Nyáron meg bady+pizsialsó, vagy csak pizsama. Este betakarom őket, meg ha éjjel felébredek és rájuk nézek, de amúgy nem fáznak takaró nélkül sem.
2012. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is utálta a hálózsákot, mert nem tudott rendesen forogni benne. A következőt tettem: kisebb méretű hálózsákot adok rá, tehát csak a bokájáig ér, viszont fent nem szűk, éppen kényelmes. Így kilóg belőle a lábfeje. Így már nincs gond. Nekünk vannak olyan zsákjaink amik oldalt cipzárosak, azokat alul már nem húzom össze. Ami meg belebújós volt, azt alul kibontottam.
2012. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom egy darabig elvolt benne, aztán megutálta. Azóta csak takarót használunk, rendszeresen kitakarózva alszik. De ha fázik, azt jelzi. Olyankor elkezd nyöszörögni álmában. Nyilván ha alszik, mint a bunda, akkor nincs gond. :)
2012. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyémek se tűrték soha a hálózsákot, forgolódósak, rájuk tekeredett és üvöltöttek tőle. A takarót rendszeresen lerúgják. Ezért amíg picik voltak, rugiban, most plüss pizsiben, zokniban alszanak, így nem gond, ha kitakaróznak.

Mostanában már az ablak is nyitva van éjjel, nagyokat alszanak a jó levegő miatt, de a takarót továbbra sem tűrik. A kisebbem (22 hós) bodyt plusz meleg pizsamát kap zoknival, a nagyobbom (4 éves lesz) ugyanezt, csak body helyett trikó van rajta. Nem szoktak megfázni.

2012. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!