Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, nem tudom rendesen...

Segítség, nem tudom rendesen etetni a babám?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló? Most 4 hónapos, az első hónapban minden idilli volt, a második hónap katasztrófa volt, minden esti szopinál sírt, néha a nappalinál is. Aztán megint majdnem egy hónap szünet, most megint 2 hete folyamatosan húzza magát hátrafelé, kettőt szív, elengedi másik irányba néz, és ez folyamatosan. Egy idő után ideges lesz, és sírni kezd, és már nagyon a cicimet sem tudom neki odaadni. Doktornő azt mondta vélhetően refluxos, arra szedünk bogyókat, illetve a görcsös hasfájásra Pro kidet. Komolyan én ezt már nem bírom így, minden etetés egy küszködés, én rettegek már tőle, holott a szopinak a legszebb dolognak kéne lenni. Mindent, de mindent megtettem, hogy szépen legyen tejem, van is, és egyszerűen nem értem, miért nem tudom rendesen etetni. Jó technikával szopik azzal nincs baj. Mindenki mindenre fogja, hogy a fogzás miatt biztos fáj neki, akkor ez a reflux, a hasfájás...én már komolyan nem tudom, de világgá tudnék menni...este a legrosszabb, van hogy sétálgatva szoptatok amennyit lehet...volt olyan akinek legalább hasonló gondja volt???? Mi lehet a baj? Ja és aludni sem alszik rendesen...éjszaka sokszor fent van, nappal eddig aludt néha 2 órát is mondjuk, most napok óta max 1 óra......
2013. febr. 24. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A biogaia volt az első amit kipróbáltunk, semmit nem hatott
2013. febr. 25. 12:51
 12/13 anonim ***** válasza:

tejcukorérzékenység esetén a colief cseppnek hatásosnak kell lennie elvileg hasfájásra. Te tejmentesen étkezel? Tejfehérje allergia is szóba jöhet akár...

az én babámnál semmi tünet nem volt, mint étvágytalanság, állandó felső légúti megbdetegedés, súlyleállás majd csökkenés, hasfájás.

Tejfehérjementes tápszert kapott, utána 3 hét és minden rendbe jött.

2013. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
persze nem azt mondom, hogy az, de csak ki kellene vizsgáltatni.
2013. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!