Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 1 èves kor&agrav...

Baj ha 1 èves koràra nem hàromszorozza meg a sùlyàt?

Figyelt kérdés
3200g-al szuletett, 5 hònaposan duplàzott azòta lelassult a gyarapodàsa. A 8 hònapos mèrèsen volt 7600g, ma mèrtem 8300 g, 2-àn lesz 11 hònapos .Ha ìgy haladunk mèg a 9kg-ot sem èri el 1 èves koràra nemhogy duplàzzon. Eszik rendesen, vidàm baba, màszik, felàll, kapaszkodva lèpeget, mèg soha nem volt beteg, nàthàs sem. Ja ès 72cm.
2013. febr. 24. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1,5 évesen volt a lányom 9002 g.

3050 g született.

Na bumm.. él, egyszer sem volt beteg még és egészséges.


Ha tömném, akkor sem hízna.

2013. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 és fél kiloval született, 12 hós és 9110 grammot mértek. Ja és 77 cm. A dokink szerint ez igy oké , mivel nyùlik ill jön-megy-mozgásban van.De ha a 15 hós oltásig nem sokat változik a súlya, utána járunk a dolognak. Szerintem már hìzott a mérickélés óta, a karjaim megérzik :))
2013. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat! Vègulis nem vèkony, mert hosszra se nagy.7-800 g-ot hìzott 3 hònap alatt ès 3cm-t nott.
2013. febr. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!