Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik váltottatok ki étkezést,...

Akik váltottatok ki étkezést, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Van-e nagy mennyiségi különbség az étkezések között? Ugye ha mi tízóraizunk, uzsizunk, az kisebb, mint az ebéd, vacsi, reggeli. De egy babának nem mondhatom, hogy most uzsonna van, kevesebbet ehetsz. nem gép ő se, nem egyforma az étvágya. Változó nekem mikor mennyit esznek. Igaz még csak az uzsi van kiváltva teljesen, de akkor is van, hogy elfogy 150-060 ml. Neked mennyit eszik a babád uzsira, tízóraira mondjuk tejpépből? Bébiételből?
2013. febr. 25. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejpépből olyan 170ml eszik, főzeléket 190-200 között, tápszert 180
2013. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem erre válaszolok,de hogy lehet és mennyi idő kiváltani egy étkezést?Lányomnak kezdhettük a hozzátáplálást már,de ő 50-100grammot eszik csak és utána azonnal 100tejet vagy rá 1 órára 200tejet.Egy étkezés 200mili neki átlagban.1hét múlva lesz 5 hónapos.90%-ban anyatejes.
2013. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hanyatka ***** válasza:
Tízórai 150-180,ebéd 180-240,uzsonna 150-180,vacsi és hajnalban tápszer 240.
2013. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

2., miért kezdted a hozzátáplálást ilyen korán, ha 90%-ban anyatejes? Én egy hónap alatt váltottam ki 1 étkezést, 5 hósan kezdtem, most lesznek 7 hósak, de 2 még nincs kiváltva , ebéd csak félig és van, hogy uzsira is valamikor tápszer kell, mert elfogy valamelyik baba türelme a kanalazásban...

Ebédnél 100-130 főzeléket esznek, többet nem is adtam még, de kell rá tej /tápszer, változó mikor menni, kisfiam valamikor még 1 decit lenyom. De gondolom, ha tartalmasabb lesz, akkor ki tudom váltani, eddig csak pár zöldséget ettek (nincs benne olaj, husi stb.)

2013. febr. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!