Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott nektek a 3 hós...

Meddig tartott nektek a 3 hós növekedési ugrás? Elmesélnétek hogyan volt veletek?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi lennék, tanácsok, tapasztalatok, minden!! :-)
2013. febr. 25. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani erről, h túl kell élni... Aztán amikor már 1 éves lesz a babád, akkor már semmire sem fogsz emlékezni! :) Kitartást!
2013. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy nem fogok emlékezni... SOHA nem felejtem el az első 6 hónapot!
2013. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Na azért ijesztgetni sem kell a kérdezőt! Én sem fogom elfelejteni, és nem is lesz tesó! De azért most, h 1 éves a lányom... Sokkal jobb! És nem is gondolok ezekre a problémákra, mert hátra hagytuk! Szóval kitartás! Gyorsan elrepül az idő!

2013. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
61%
2 napig tartott, ez alatt 19-szer kért enni a fiam, éjjel is visszatért a 3 óránkénti ébredésre. Aztán utána abbahagyta és éjjel megint csak egyszer kelt, nappal viszont valamiért a korábbi 6-7 helyett inkább 7-8szor evett egy jó darabig. Én igény szerint szoptatok, ami azt jelenti hogy nem minden nyikkra teszem cicire, de ha éhes akkor nem várom meg a 3 órát, hanem akár már 2 óra után is adok neki enni. Na hát abban a két napban az igényei szerint így alakultak a dolgok :)
2013. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányunk 4 hós. 6 hetes kora óta átaludta az éjszakát, de 3 hós kora óta hajnal 5-6 körül ébred enni. Plusz egy étkezés lett így beiktatva. (5x eszik 180 ml-t)

2013. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül is így is átalussza, de 3 hós koráig este 10-tól reggel 9-ig aludt. Most 5-6 körül ébred, megetetem, és egyből visszaalszik ugyanúgy 9-ig.
2013. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Mi a második NAGY evős napon vagyunk túl, átlag 2 óránként eszik a babócám. Éjjelt nekem is átaludta eddig két napja hajnal 4 fele felébred, de csak tisztába teszem, eszik és alszik is tovább, utána meg csak 8-9 fele kel. :-)

Nem érzem úgy, hogy nagyon vészes lenne, csak kíváncsi voltam, hogy kinek meddig tartott ez az időszak, hogy nagyon sokat kér enni stb.

2013. febr. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!