Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak negatív tapasztalatok...

Vannak negatív tapasztalatok a Milupa Junior itallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
13 hós kislányom anyatejes, de nem vagyok benne biztos, hogy megissza a napi fél litert. Ezért gondoltam erre kiegészítés gyanánt. Tehéntejet nem akarok adni neki. Dokival fel kell iratnom, vagy vehetek amúgy is?
2009. szept. 10. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már nem irathatod fel (csak HA, vagy speciális tápszert írhat fel), egy doboz ára kb. 2200-2500 Ft körül mozog. Az én kisfiam 15 hónapos, s ezt issza, nagyon szereti, már megkóstoltuk a banános ízűt is. Ja, és annyira szereti, hogy reggel-este bevág 350-350 ml-t belőle.... :-)
2009. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 13 hós múlt a lányom, és csak anyatejes. Egyáltalán nem issza meg sem a Milupa, sem a Nestlé Junior italt. Egy korty után kiköpi. Furcsa mellékíze és illata van, mint a tápszereknek, és szerintem nem ízlik neki egyáltalán. Akkor sem, ha kakaót vagy turmixot csinálok belőle. Egyelőre próbálkozom még, mert ennek a doboznak már úgyis annyi, de úgy néz ki nálunk marad a cici. Tehéntejet én sem akarok adni neki. Remélem megszereti ezeket. Majd megpróbálom a banános milupát.
2009. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!