Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb, ha az úját...

Melyik a jobb, ha az úját szopja, vagy a cumi?

Figyelt kérdés
Ezt ugye az elején kell eldönteni,h adok-e neki cumit,vagy nem..
2013. febr. 26. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A cumira szavazok mert azt el tudod venni de az ujját nem,kisfiam elkezdte szopni az ujját és akkor adtam neki a cumit,mai napig cumizik de csak elalváshoz használja már,most 13hónapos.Sajnos van rokon aki 3 éves és borzalmasan néz ki az ujja.
2013. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

:) Mikor még pocak lakó volt, meg se fordult a fejemben a cumi, aztán egy hasfájós éjszakán apa kipróbálta (kb 3 hetes volt) és láss csodát, bevált...azóta a cumi a legjobb barátja, és én figyelek a legjobban a cumikájára, mivel tudom, hogy mennyit segít a babámnak lenyugodni. Alváshoz használjuk, napközben, játék időben eszébe se jut...viszont kb 3 hónaposan rátalált az ujjára is! :D Ha elfárad, nyűgös, vagy csak épp jól esik neki, akkor szopizza az ujját :) Én ilyenkor hozom a cumit és kicserélem az ujjacskáját rá, de néha jó, hogy önmagát is meg tudja egy kicsit így nyugtatni :)

Majd az idő eldönti, hogy később hogyan szokunk le ezekről, de én egyáltalán nem látom súlyosnak a helyzetet. A babák még picik, a szopási reflex bennük van, megnyugtatja őket, bízok benne, hogy ahogy nő majd, ki is növi ezt.

5 hónapos baba anyukája

2013. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!