Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam sírni kicsit ha nem...

Hagyjam sírni kicsit ha nem akar aludni?

Figyelt kérdés
elöször hagytam sirni.nagyon nehéz volt.lel kiismeretfurdalásom van.de5 perc után elaludt.és szépen aludt. 1éves
2013. febr. 26. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam sírni, még pici, okkal sír. (éhes, szomjas,fázik,melege van, pelus-bajok, hasfájás, vagy csak hiányzol neki) A fiamnál sokszor volt,hogy csak egy büfi bent ragadt, és fájt a hasa. Már mikor felemeltem, büfizett, és ahogy visszaraktam, már csukódott is a szeme.
2013. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért egy 1 éves már nem újszölött!Szerintem el fog magától aludni!Az én kisfiam 15 hónapos volt amikor elegem lett a 10 kiloját cipelni fel-alá a szobában!Leraktam a kiságyba sírt egy órát utána aludt

még 2 nap volt kb. ilyen,azóta szépen elalszik 5 perc alatt magától!Havi 1 szer előfordul,hogy nem akar aludni!Jobb lesz neked is,meg neki is!

2013. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most lesz jövőhónapban 2 éves!Előző voltam!
2013. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Én viszont azt mondom, hogy ha nem sír percekig, akkor nyugodtan hagyd. 1 évesen már el lehet kezdeni hozzászoktatni, hogy egyedül el tudjon aludni. Az én lányom is 1 éves múlt, és nála nem is jön be semmilyen más módszer. Ha kiveszem a kiságyból, teljesen felpörög. Ha ott vagyok mellette, bújócskázik a párnával, nevetgél, minden van, csak alvás nem. Így ha kijövök tőle, azért bepróbálkozik a sírással, de ez max. 1 percig tart. Utána 10 percen belül el is alszik. Persze ha újra elkezd sírni, bemegyek, megpuszilom, még egyszer elmondom neki, hogy most már aludni kell, és jövök ki.

Ebben a korban szerintem már nagyon jól tudják, hogy kis sírással, nyafival tudják manipulálni az embert.

2013. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám sírni. Tény, hogy már nem újszülött, de még nem tud beszélni, nem tudja megértetni magát, ezért sír. Nem azért, mert téged akar idegesíteni. Valami baja van. Lehet, hogy fél valamitől vagy csak egyszerűen most anyásabb és a közelségedre vágyik. Előbb-utóbb elmúlik, és majd megtanul egyedül elaludni. Baba-függő, hogy mikor jön el az idő. De biztosan elmúlik. :)
2013. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Persze ha csak nyöszörög, és pár percen belül abbahagyja, akkor hagyhatod.

2013. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellett lepontozni!Ha nem akarod,hogy sírjon akkor minek teszed fel a kérdést!
2013. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak neked akartam jót,mert így fog tudni magától elaludni!Vagy még 3 évesen is altatgatni akarod?
2013. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam elmúlt már 3 éves, de az esti rutinja része, hogy alvás előtt megszeretgetem, ölelgetjük egymást, mesét olvasunk, és betakarom.... ezt hívjuk "elaltatásnak",legalábbis mi. Ilyenkor van még egy csomó mondanivalója is, amit ki kell beszélnie magából elalvás előtt. Nem hiszem, hogy ez rossz lenne, mindenki nagyon élvezi az együtt töltött perceket.
2013. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ponzoztam le senkit 7/9-es !!! köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!