Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van hogy 8 honapos...

Miert van hogy 8 honapos babam, mar nagyon jol vegigaludta az ejszakat, most meg mar vagy egy hete nagyon surun felebred, sir, nem eleg neki odadadni a cumit, vagy megsimogatni?

Figyelt kérdés
Fel kell vennem, ringatnom es legtobbszor meg szoptatnom is kell, amirol mar nagyon regen leszokott. Nagyon nehez visszalaltatnom. Lehet, hogy a foga miatt van? Meg egy sincs kint neki, de nem latom nagyon duzzadtnak az inyet.
2013. febr. 26. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a foga miatt, ha nem is látod, azért nő neki
2013. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan a foga miatt van. Az én lányomnak sem volt sosem duzzadt az ínye, csak mielőtt kibújt a fog akkor pirosodott be nagyon az a terület. Akkor ő is nyűgös volt és nehezen aludt, pedig jó alvó baba amúgy.
2013. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fog, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás. Nálunk a 8. hónap erről szólt: éjszaka vagy 5-6x keltünk, cici, ringatás, séta. Szinte semmit nem aludtam. Most 10 hónapos a fiam, éjjelente még mindig kel 1-2x, de már csak megyek vele egy kört és alszik is. Kitartás!
2013. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

birom ezt a fogat, mindenre rá lehet húzni, olyan, mint egy jolly joker


de tényleg lehet az is, de nálunk pl akkor ébred fel mikor éhes volt

mikor már nem volt elég neki a napi sszokott mennyiség


ilyenkor emeltem az adagon és átaludta onnantól


vagy amikor megtanult ülni, kúszni, akkor éjszakáztunk még, gondolom föl volt pörögve

2013. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nalunk a kajaadagot nem nagyon lehet emelni, mert mar estere is rendes kajat vacsizik, nem tudok tobbet beletomni,mint amennyitkivan, aztan meg lefekves elott cicizik. Ez igy rendben is volt egy par nappal ezelottig, de azota nem ertem miert ebred. Na mindegy, tenyleg lehet, hogy jon a foga. Legalabbis remelem,hogy azert:)
2013. febr. 26. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, most volt 8 hónapos a kislányom, korábban már volt, hogy többször átaludta az éjszakát, akár reggel 9-10ig is, de legföljebb enni ébredt fel 5-6 körül. Mostanában meg többször kel éjjel, volt, hogy óránként ébredt sírva. Nekem is első baba, így nem tudom miért lehet, én is gondoltam jön a foga, de még nincs neki, bedagadva se látom. Most is 9 óta alszik, de már 2szer felébredt... Ebből egyszer elmászott a helyéről, hason volt, vissza kellett tennem, amúgy ő háton alszik. Én vettem neki fogzásra homeós bogyót OSANIT-ot, azt adom neki este, volt mikor jobb volt tőle, csak 1szer ébredt éjjel. Ma is adtam, de már 2szer ébredt, hát nem tudom... Remélem nemsokára jobb lesz a helyzet! Kitartás Neked is!
2013. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!