Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás. Betegen?

15 hónapos oltás. Betegen?

Figyelt kérdés

A kérdésem kicsit komplikált.15 hónapos lányom, két hétig beteg volt,emellett 2 szemfoga is jön.

Egy héttel ezelőtt a gyerekorvosunk (ő olt is) torokkenetet vett le tőle,ma jött meg az eredménye.A torkában kétféle bacit találtak.De pillanatnyilag nem mondanám betegnek,ezért a gyerekorvos nem rendelt vissza minket.

Nem lázas,de még köhög és az orra is folyik (betudható talán a szemfogaknak).

Közölték ma velem hogy jövő héten mindenképpen vinnem kell oltásra.

Szerintetek oltassam vagy pedig álljak a sarkamra,a bacik miatt.Most tényleg nem tudom mit tegyek.


2013. febr. 26. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahány orvos annyi féle eljárás. A miénk pl jó egy hónapig nem olt betegség után. Talán az egy kicsit túlzás. Én még nem oltatnám, max jövőhét vége felé.
2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.Aggódom nem titok.Mégis csak gyerek és tartok a komolyabb bajoktól.
2013. febr. 26. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám halasztani, mert úgy olvastam, hogy ez az oltás nagyon megterheli a szervezetet.
2013. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos,de már 19-én meg kellett volna hogy kapja.Próbáljak a védőnővel beszélni inkább,hátha ő is ezt javasolja?
2013. febr. 26. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 16 nappal később kapta, de szimplán csak azért, mert akkorra volt már csak időpont. Az 1 éveset pedig 13 hónaposan (szintén ezért, későn telefonáltam). Talán egy próbát megér. Olyan rosszakat olvastam róla, bár a kisfiam 8 napja kapta, és nem volt semmi baja, de én is jól be voltam tojva, mert annyira mondták, hogy sok babán kijöttek a mellékhatások.
2013. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is mikor utánanéztem a hajam az égnek állt.De reménykedem benne hogy nem lesz baja tőle,a védőnőt pedig csütörtökön hívom.Köszönöm szépen a válaszodat:)
2013. febr. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!