Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos vagy újszülött...

Pár hónapos vagy újszülött kisbabátoknak van pizsamája?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, főként újszülött 1-2 hónapos( deidősebbek is irhatnak) szóval, van pizsamátok? Vagy fürdés után átöltözteted a gyereket valamilyen ruhába és lefekteted aludni? Vagy van kifejezetten 3-4 pizsama szett és ha esetleg este bekakil....akkor 3-4 váltás pizsama egyikébe öltözteted át?


Mikortól érdemes már pizsamára "szoktatni" a gyereket?


2013. febr. 27. 08:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerkőcömnél a tescos hosszú ujjú, hosszú lábú rugik lettek a pizsamák, már az első itthon töltött éjszaka óta.

Azt valahogy én nem adom rá napközben, mert nekem az olyan pizsis, ezért abból van méretenként mindig 4-6 db (3-asával adják, most kölcsön is kaptunk). Én két naponta cserélem, de csak azért, mert sok van. Volt, hogy mind mosásban volt, vagy épp száradt, akkor olyan fura volt, hogy azt adtam rá, amit napközben is hordani szokott...

2013. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én ebből nem csináltam sosem kérdést,nálunk a naggyal is és most a kicsivel is úgy van,hogy amibe este a fürdés után öltöztetem,abban van nappal is,ha csak nem éri baleset...este fürdés után kap tisztát,ez egy body (rövid ujjú)és egy hosszú tescos vagy valamilyen tipegőszerű...6 hetes tehát ez az egyszerű,nem strapálom ilyenek miatt magam.majd később,mikor már kezdett mozogni a nagy,akkor vált külön pizsi és napppali ruha,akkor már bírta az öltöztetést is,most még ordítás van...tehát te döntöd el,én nem szenvedtetem.
2013. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!