Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak extrán szeparáló...

Mit csináljak extrán szeparáló babámmal?

Figyelt kérdés
Kérem segítsetek, úgy érzem nem bírom már türelemmel :(((Nagyon nehezen kezelem a helyzetet!!! Kisbabámat imádom, a mindenem, mégis őrülten nehéz, hogy folyton jön, sikít, üvölt, ha egy percre nem lát olyan hangon, hogy az operaénekesek megirigyelnék!!! Ez megy egész nap!!!Az órákon át tartó sikítás, üvöltés, ringatás teljesen felőröl, úgy érzem kezdek vele türelmetlenebb lenni, amit sosem akartam:(( Nagyon szomorú vagyok, nem tudom, mások ezt, hogy kezelik...Normális, hogy 11 hónaposan 1 percre nem tud magában eljátszani?Legalább amig kimegyek egy pohát vízért, vagy wc-re....És mindig ölben kell lenni?Mit tegyek?
2013. febr. 27. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az az időszak, amikor bundás kenyeret is úgy sütöttem, hogy a csípőmön lógott a fiam, és a Wc-n is az ölemben ült pisilés közben.....

Mondjuk szerencsére nálunk 1 hónap után sokat csitult a dolog.

2013. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Eszembe jutott, hogy nekünk már ekkor nagyon sokat segített a kukucsolós játék, amikor ő bent ült az ágyában, én mellette, és a takarót húzva hol láttuk, hol nem láttuk egymást.

aztán ő mászott a fal mellé, és onnal leskelődött, ahogy a kanapén ültem lát-nem lát-lát stb.

ezzel gyorsan megtanulja, hogy a számára láthatatlan dolgok is léteznek.

2013. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kukucskálós játék nálunk is segített.

Plusz a hordozás. A hátamra kötöttem és úgy tettem-vettem szinte egész nap. Vagy az etetőszékbe ültettem és tologattam mindig oda, ahova mentem (gurulós etetőszékünk van. Ha nem látott, akkor is beszéltem hozzá.

Ezek bejöttek, és viszonylag hamar elmúlt ez az időszak.

2013. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a hordozás vált be. Pisilni is úgy mentem.
2013. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is cipelem mindenhova,raadasul elol,mert hatul nem szeret lenni. Ha klotyon vagyok vagy zuhanyzok,ott ul velem es rombol :-)

Fozes kozben veri a labamat a nyeles labasokkal,fedokkel. Eveskor velem csipeget. Mast nemigen lehet csinalni. Engem nem idegesit,ha sir,csak sajnalom,ugyhogy hagyom,hogy velem legyen. Az olyan dolgokat,amiben nagyon lab alatt lenne, vagy fel tole,akkor vegzem,mikor otthon van a ferjem es jatszik vele.

2016. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!