Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilva (héj nélkül) mikortól...

Szilva (héj nélkül) mikortól adható? Egyszerre mennyi? Nem puffaszt?

Figyelt kérdés

Fagyasztottam korábban felezett, hámozott szilvát. Mikortól adhatom? Félek hogy puffaszt... vagy nem? Mennyit adhatok?Valamivel keverve adjam?

Már eszik banánt, almát, barackot, rizst és nem rég óta körtét.

5 hós


2009. szept. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hónaposan én már adtam lányomnak. Valamelyik gyömölcsbe 1-2 szemet héja nélkül beleturmixolok. Semmi baja tőle. Én rizst nem adok még, helyette babapiskótát kap minden nap 2db-ot a gyümölcsbe.
2009. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 8-9 hós kortól javasolja az én hozzátáplálási táblázatom legalábbis. Én almával szoktam keverni. Nem puffaszt, de meghajtja a babát. Szóval én akkor szoktam többnyire bevetni, ha kicsit szilárdabb a széklete.
2009. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :)

Babapiskótát rizs helyett?? A Babapiskóta cukrot és glutént tartalmaz, azt biztos nem adnék neki, rizst viszont szinte minden tápszer és tejpép tartalmaz, simán adható... persze Te tudod.

2009. szept. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!