Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen, vagy csak...

Létezik ilyen, vagy csak hallucináltam?

Figyelt kérdés
Úgy rémlik, mintha régebben árultak volna valahol olyan "huzatot" valahol, amit a bevásárló kocsikra lehet tenni, hogy ne a szutykos kocsira üljön a gyerek és azt fogdossa össze? Kapható valahol ilyen, vagy csak képzelődtem?

2013. febr. 28. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
ó engem nem gond, ha lepontoznak, jó azzal a tudattal aludni térni, hogy valakit ezzel boldoggá tettem :)
2013. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

Nekunk a legelso van, de igazabol, ha ketszer hasznaltuk. Otletne jo, de en mindig elfelejtettem hozni. Amugy egy antibakterialis kendovelszoktam attoroli a bevasarlokocsi fogojat, ha a gyerek beleul.

2013. márc. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt a típust használjuk. Nagyon praktikus, szerintem érdemes megvenni.

2013. márc. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8-as vok, nem tudom már hol vettük, de majd lefényképezem. kicsit az utolsóhoz tudnám hasonlitani, ott is a tolórész 2 széle kint van a borítás alól.
2013. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új válaszokat is, nem is tudtam, hogy a brendonban is van, akkor azt még személyesen is meg lehet nézni...akkor szerintem azzal kezdjük :)
2013. márc. 1. 10:16
 16/19 A kérdező kommentje:

Egyébként 11-es válaszoló, irigylem a higgadtságodat, de Neked van igazad! :)

Csak engem úgy dühítenek az ilyenek, mert én is jártam már így, hogy az ember jószándékúan válaszol, és 100%-ig hasznosan, erre lepontozzák. De sajna ez az oldal nem mindig a hasznosságról szól :(

2013. márc. 1. 10:19
 17/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, de én nem pontoztam le senkit. Szerintem csak annak szabadna pontozni egy kérdésnél, aki hozzá is szólt. A háttérben olvasgatva nyomkodni össze-vissza nagy kunszt. Másrészt lehet egyet nem érteni, a GYK nem arról szól, hogy csak bólogatni meg helyeselni szabad a kérdéshez, nem? :)
2013. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, szerintem csak a kérdező pontozhatna és azok akik hozzá szóltak a kérdéshez.Bár nem rég olvastam itt, hogy indokolni kéne, miért hasznos és miért nem a válasz.Bár bonyolítaná a dolgokat.Engem nem érdekel a pontozás, de ha kérdezek valamit én mindenkinek zöldet adok, mert megtisztelt azzal, hogy válaszolt.A válaszadónál sem azt nézem mennyi százalékban ad hasznos válaszokat, na de ez már nem a kérdésedre a válasz :)
2013. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igazából azért lehet mindenkinek nyomkodni a kezeket, mert így egymásnak lehet ugrasztani a válaszadókat, nő az oldal nézettsége, így több pénzért lehet a reklámfelületet eladni. ilyen egyszerű. sajnos.
2013. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!