Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havi szinten mennyi pénzt...

Havi szinten mennyi pénzt költesz a babátokra?

Figyelt kérdés

Kb. egy éves babára gondolok,mikor már nem csak anyatejezik,de nem is csak tápszerezik.

- pelenka

- tisztálkodószerek

- ruházkodás

- egyéb


Nem tudom,hogy körülbelül milyen költségekre számítsak,nemsokára megszületik a babánk :)


2013. márc. 1. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Undorító ez a lepontozás!

Megint teljesen értelmes és normális hangnemben közölt válaszok lettek 0, 35 meg 50%-osak. Ezekkel tulajdonképpen mi baja volt a kedves lepontozóknak?

Lassan azt fogjátok ezzel elérni hogy senki nem válaszol majd a kérdésekre, komolyan ez a legnagyobb öröm az életetekben hogy nyomkodjátok a lefele mutató piros kezet?

2013. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10es válaszoló vagyok. Az enyém 0% lett. Sajnálom, csak segíteni akartam.
2013. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nah ennél a kérdésnél is kapott volna inkább görcsöt a kezem, minthogy képes voltam érdemben válaszolni! Remélem ez az egyetlen örömötök az életben kedves lepontozók!

Egy 0%-ban hasznos válaszoló...

2013. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

40 ezer körül költünk rá havonta kb!


A 9-esnek üzenem,hogy még mielőtt megszól mást ilyen tudatlanul, nézzen meg utána a tejfehérje allergiának. Mert ezeknél a babáknál nem úgy van ám,hogy benyomunk a szájába egy kiflit!

Imádom,amikor valaki két mondtad alapján már le is vonja a következtetést!

2013. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Kedves" 9-es. 7-es válaszoló vagyok, gondolom nekem szántad a megjegyzésedet, nem pedig a 6-osnak. Hogy jössz ahhoz, hogy ennyi alapján ítélkezz felettem??? Talán haljon éhen a gyerekem, azért, mert nem hajlandó megenni a saját készítésűt legyen az bármi. Fogalmad sincs mekkora gyötrelem nálunk egy evés. Főzök neki egyszerre 3 féle ételt MINDEN NAP!!! Leülünk, megkóstoljuk az elsőt, nem kell, megkóstoljuk a 2-at, nem kell, a 3-at nem kell... bontok üvegeset nem kell, bontok még egyet és épp az kell. Mivel tejfehérje érzékeny nem ehet akármit, így maradtunk a tejmentes pépnél, ez a két étkezés fix a napunkban reggel és este és örülök, hogy van olyan, amit egyáltalán szívesen megeszik. És ettől vagyok én rossz, mert örülök, hogy egyáltalán eszik a gyerekem és ha az a bolti ám legyen, nem tudok mit kezdeni ezzel, ha a fejem tetejére állok is és jössz te és kritizálod a másikat, ahelyett, hogy érdemben a kérdésre válaszolnál.

És köszönöm mindenkinek a lepontozást, én a kérdésre válaszoltam normálisan, nem pedig mások véleményére voltam kíváncsi. Nagyobb örömötök ne is legyen az életben, mint a piros kezeket nyomkodni.

2013. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az éhes gyerek megeszi a vasszöget is, úgyhogy ha tudja ,hogy a végén úgyis kap valami fogára valót, jó hogy válogat.Kicsit túlzás 3 félét főzni, és még meg sem eszi.Nekem a védőnő azt mondta, ha nem eszi meg amit elé rakok ,nehogy készítsek neki mást, mert csak hozzászokik.Majd ha éhes,látja ,hogy más nincs, megeszi.És ennek nincs köze semmilyen allergiához, vagy érzékenységhez.Annyiban tényleg igaza van a 9-esnek, hogy nem sok természetes ételt eszik a gyerek, de biztosan problémásabb az étkezése ,mint egy másik gyereknek. Ha nektek így jó, csináljátok így.
2013. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megeszi a vasszöget, csak azt kellene megérteni,hogy egy ételallergiás a vasszögtől rosszul lesz! Remélem érthető, amit írtam.

Az olyan szülő, akinek nem kell olvasgatni, meg előre megtervezni,hogy mit egyen a gyerek, annak fogalma sincs milyen nehéz nem utolsó sorban költséges dolog ez!

Az én fiam is több bébiételt eszik, mert nehezen tudok tejmenetesen változatosan főzni! Mert mi olyat sem adhatunk ám a gyereknek, amire rá van írva,hogy tartalmazhat tejet. Ilyen meg elég sok élelmiszeren rajta van! Szóval ha mű, ha nem, akkor is legalább a bébiételben nincs!

A másik, meg,hogy nekem pl. a párizsi és a virsli rosszabb kategória. Na én meg azt nem adok neki, ha nem muszáj!

2013. márc. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!