Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Mennyi volt a legtöbb idő, amig sírni hagytátok a babátokat? Én max.5 percig bírom ki és utána felveszem.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia.hát max nekem is ennyi,de inkább kevesebb.nem egy sírós baba,csak most minden érdekli mint az alvás,ezért néha eltörik a mécses,de alif hagyom sirni,aztán felfeszem és megint leteszem,kap egy kis teát,cumit,meg a nyusziját és ennyi általában elég.ha nem késöbb még párszor mecsinálja ezt,de összegségében nem nagyon hagyom sírni.főleg mivel tudom,hogy nem azért sír mert idegesíteni akar engem.
2009. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi idős a baba,és hogy miért sir.Kicsinek nem hagytam sirni.Mikor már nagyobb lett és tudtam hogy hiszti azt hagytam amig abba nem hagyta, és az nem 5perc volt.Viszont le is szokott róla.
2009. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, a leglényegesebbet elfelejtettem,hogy 9 hónapos a kislányom. Pici korában még ennyit sem tudtam sírni hagyni,de most már érzem,ha hisztizik és akkor bizony még az az 5 perc is kevés,de sajnos nem bírom tovább.
2009. szept. 11. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
kb 35 perc. 4.5 hónapos, elfelejtett aludni egyszer csak, úgyhogy vissza kellett "szoktatnunk", és egyre ritkitottuk a benézegetés idejét. Kb 1 órát sirt mindenestül eleinte időnként.
2009. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez a lehető legrosszabb.

akkor vagy hagyd sírni, vagy ne.

nem tudom, miért kell olyan nagy ügyet csinálni ebből a sírni hyagyásból.....nem arról van szó, hogyha baja van, nem kell megvígasztalni, hanem arról, hogy nem kell egész nap a kézben sétálgatni vele...

2009. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nálam is kb. 5 perc. Hál istennek nincsenek gondok nem hisztis.
2009. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
3 és fél hónapos a lányom és mindig rögtön felveszem ha sír. Azért vagyok otthon, hogy vele foglalkozzak és nem tudnám hallgatni a sírását. Mondjuk nem egy hisztis baba, szerencsére csak akkor sír ha fáj a pocija.
2009. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Én kb. 30 másodpercig bírom hallgatni, és a szívem szakad meg. Azért vagyok, hogy ő ne sírjon, az a dolgom.
2009. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most mar egyre tobbet probalkozik a kisasszony, 1 eves es rettenetesen hiszterias. Olyankor ra se nezek, hogy minel elobb szokjon le rola, de az apja felkapkodja. Tehat nem haladok.

Ha okkal sir, hiszti nelkul, akkor nem hagyom.

2009. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!