Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már, hogy hagytátok...

Volt már, hogy hagytátok sírni a babátokat, egészen addig, hogy elhallgatott?

Figyelt kérdés
Ez a mai nap sok volt nekem...nagyon sok...és még nincs vége...Nem evett, nem aludt, csak sírt egész nap..egy szabad percem nem volt (pedig vasárnap keresztelő, lenne dolgom), sokszor már a kezemben sem volt jó neki. Én is sírtam (tudom, nem jó, ha ezt látja, de nem tudtam visszatartani). Most 6 órakor már nem bírtam tovább, hagytam sírni...annyira elfáradt benne, hogy bealudt...és közben a szívem szakadt meg.....
2009. okt. 14. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Van ez így, hogy semmi nem használ sajnos.... Hidd el, mindenki sírt már a tehetetlenségtől a babája felett, én is nagyon sokszor. De ha felébred, biztosan rád fog mosolyogni, mert kipihente magát és mert Te vagy az anyukája! Ne rágd magad, most, hogy elaludt, pihenj kicsit, tegyél félre mindent, akár csak ülj le a fotelbe csukott szemmel, hátrahajtott fejjel és lazíts! Nyugi, minden jó lesz! 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesz semmi baja a babának,ha álomba sírja magát.Ezért nem kell sem sajnálni,és sem a szívednek megszakadni.Valószínű,hogy az időjárás befolyásolja,azért nyugtalanabb.Ha dajkálod,akkor csak rosszabb lesz,mert hisztis baba lesz. 3 gyermek anyukája.
2009. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Az én fiam 3-6 hónapos koráig csak úgy tudott elaludni, ha előtte bőgött egy jó félórát. Olyan fáradt volt. Nem lehetett azzal semmit csinálni. A huga meg sosem sírt.

Ha ő sírhat, te miért ne sírhatnál? Azt hiszed, eltitkolhatsz előtte bármit is?? Vannak frontérzéken y csecsemők is.

Próbáld meg, hagyni, talán mindketten jobban jártok, előbb szabadultok.

2009. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Sokszor volt márígy.Most született meg a 3-ik gyerkőcöm,szerencséreŐ jo baba,de ma Ő is produkált.Akár mit csináltam,mindenért sírt..se kébe,se ágyba,se babakocsiba...csak élesen sírt,már azt hittem a füle...aztán ugy kb 10 perce abbahagyta.Én totál készvagyok,ráadásul a másik 2-is embert próbál ma...lehet az időjárás.Nem lehet tudni,de ne aggódj,nem egyedi,és lesz még ilyen máskor is sajnos.Próbáld közbe kikapcsollni az agyad,és arra gondolni,Te vagy az erősebb.Nekem az használni szokott.
2009. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én nem hagytam sírni. Magas vérnyomása volt és kardiológiára is jártunk. Ettől függetlenül nem kapkodtam fel, volt, hogy csak oda ültem a kiságyhoz, vagy magam mellé fektettem.

Elhiszem, hogy ki lehetsz, de ezt a baba érzi és még nyűgösebb. Tudom, hogy könnyű mondani, de próbálj meg nyugodt maradni. Nincs segítséged? Mama, barátnő? Aki csak legalább 1 órára foglalkozik a babával...

2009. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
egyszer volt ilyen velünk is, nekem is majd megszakadt a szívem, de a mai napig nem bántam meg. Már én sem tudtam mit tenni, hulla voltam, tiszta ideg, ő meg csak bőgött, nem lett semmi baja, mikor felébredt már mosolygott is, neki is jobb volt, kicsit elfáradt és aludt egy jót. Ne izgasd magad most meg ezen, lesznek még ilyen dolgok! Minden jót a keresztelőre!
2009. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Jaj nálunk is hányszor volt ilyen, ő ordított a kiságyban én meg a másik szobában sírtam a földön ülve! Ne aggódj ettől még szuper anyuka vagy, és a kicsinek a legfontosabb! Ettől még ugyanúgy fog szeretni! Felébred és nem lesz semmi baj:) szoritok!
2009. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Soha nem hagytam sírni a babámat, mindig megnyugtattam. Ok nélkül ők sem sírnak! Fura itt az összes válasz téged helyesel, ne haragudj, de én nem. Az álomba sírja magát pedig inkább úgy helyes, hogy feladta a reményt...bizalmát vesztette. Egy anya érzi a babája minden rezdülését, ha pedig nem tudsz rájönni mégsem, mi a baja, mihamarabb nyugtasd meg! Az hogy te is sírsz azzal nem lesz jobb szegénykének!
2009. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Jó neked hogy a Te babád nem sír ok nélkül én úgy látom, hogy itt szinte az össze anyuka babája igen! Úgy gondolod, hogy mi rossz anyák vagyunk mert néha hagyjuk sírni a babát??? Az sem jobb hogy mindig felkapkodod!Nálunk igenis voltak reménytelen helyzetek, és néha én is sírtam! egy anyuka
2009. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

nem szabad szerintem se sirni hagyni.

az en bebim is sir, vigasztalhatatlanul, látszolag ok nelkul

de maskepp sir a kezemben meg maskepp ha leteszem.


en nem tudnám sirni hagyni, hogy is neznek utana tukorbe

kerj a nagyiktol segitseget vagy mastol, de ne hagyd sirni :(


ps:en nem pontoztam le senkit, csak aki szinten nem hagyja sdirni, ot fel


egyszer ha megesik persze newm lesz lelki serult, persze, de rendszeresen szerintem nem heyes


szoval nem vagy rossz anya, csak ha mindig ezt csinalod, es nem bant. de te is erzed, hogy az a jo ha felveszed, kulonben nem tetted volna fel ezt a kerdest

2009. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!