Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan jártok vásárolni a...

Ti hogyan jártok vásárolni a babátokkal, szerintetek mi így mehetünk?

Figyelt kérdés
7 hós, egyszer bemerészkedtünk a Tescoba, de ordított. Szóval szeretnénk végre kimozdulni, de nem tudom, h az influenza szezon miatt meddig üljünk még itthon. Babakocsit be lehet tolni pl. Tescoba, Auchannba? Mert a hordozónk kényelmetlen. Bocsi, a hülye kérdésért, első baba, nem tapasztaltam még ki ezeket!
2013. márc. 2. 04:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a bevásárló kocsiba ültettem és mások is oda szokták, de elvileg be lehet vinni a babakocsit, a biztonsági őr, rárak egy matricát, hogy a kocsit nem ott vetted és a többi holmira is akkor matrica kell majd, jó rejtekhely a babakocsi egy lopáshoz, én inkább nem vinném be.
2013. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában pont az influenza miatt nem visszük magunkkal. Ha autóval megyünk, az autós hordozót tesszük fel a bevásárló kocsira. Babakocsival mindenhová , ahol elférsz, be tudsz menni. Be szoktunk menni a DM-be, a CBA-ba, az Auchanba is. Nem kell rá matrica, azért látszik a kocsin, hogy egyrészt nem ott vetted, meg ugye csak nem lekaptad a polcról és bele a gyerek:) Olyat is láttam, hogy egy nő a babakocsi aljába pakolta a vásárolt árut, hogy ne kelljen kosárral szenvedni. Ezt mondjuk nem csinálnám, nehogy azt higgyék elloptam. Szóval sokan járnak babakocsival vásárolni, nem könnyű a kocsit és egy bevásárló kosarat is fogni, de megoldható:)
2013. márc. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Wow! Nagyon regen voltam Mo-n az eszem megall!!!! Megallitananak egy Babas csaladot, hogy megnezzek mi van a babakocsiban? Lopott-e? Eleve ezt feltetelezik? Matricaznak?! Komolyan mondom eszem megall!

Kisfiam 2 eves mikor ilyen kicsi volt, hordozot raraktunk a bevasarlokocsira.

Egyedul ugy vasarolok, hogy gyermek a babakocsiban amit magam elott tolok es a bevasarlokocsit huzom magam utan mint egy karavan....De ugy is mentunk, hogy magunkra kotottuk aztan haladas!

Az influenza nem csepfertozessel terjed, hanem tusszento emberek a kezukbe kopnek, azutan pedig gondosan ramarkolnak - mondjuk a bevasarlokocsi tolo-fogojara. En mindig hordok alkoholmentes kezfertotlenitot es maniakusan mosom a kezem ha lehetosegem van ra mikor ilyen helyen vagyunk.

En a metron sokszor leteritettem a babakocsit vagy csak raraktam az esovedot hogy nehogy "rakopjenek" akarmit.

Lehet orult vagyok....

2013. márc. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 hónaposan már vittem magammal! :)

Amikor 7 hónapos volt, még hordozós volt, mert annyira nem ült stabilan. De a hordozó belefért a bevásárlókocsiba!:) Ha nem kellett sok minden, akkor a babakocsival mentem be!

De ha ül már stabilan, akkor a bevásárlókocsi elejébe tedd!

2013. márc. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vittem a babakocsi vázat, és arra tettem fel a hordozót. Nem szerettem a bevásárló kocsira tenni, nekem nem volt úgy kényelmes. Aztán amikor 8 hónaposan megtanult ülni, akkor bele ültettem a bevásárló kocsiba is simán.

Én a sima Sparba is bevittem anno a babakocsit, soha senki nem szólt érte.

2013. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%

3.! ne alljon meg az eszed, nem allitanak meg a babakocsi ellenorzese miatt a bizt. orok! az elso valasz kisse tulzo volt :-)

kerdezo! 7 honap alatt egyszer probaltad?lehet epp rossz kedve volt... a fiam 3 hetes volt amikor jott velem vasarolni. segitsegem eppen nem volt, enni meg kell. 7 honapos babad immunrendszere pedig erosebb momt hiszed! pont ennyi idos volt a picim amikor oltas es minden elovigyazatossag ellenere Apjaval influenzasak lettunk.mi dogrovason voltunk 5 napig, 39 fokos lazzal mozdulni nem tudtunk, a baba meg vigan es egeszsegesen maszott a fejunkre:-)

kicsit lazabb leszel, sokkal tobb szepseget fogsz a babazasban talalni,meg ennel is!:-)

2013. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm!

Még nem ül a babám, ezért gondoltam, hogy a sport babakocsit vinnénk, az kicsi és kényelmesebb is.

Eddig 2szer volt beteg, 2 hete a 3 napos láz nevű betegségen esett át, ezért félek, de nem tarthatom burok alatt.

Nekünk egyszer mesélték, hogy úgy járnak a Tescoba, hogy a babakocsi aljába pakolnak dolgokat és mivel általában azt nem ellenőrzik, szépen kisurrannak vele. Ezért gondolom, hogy a biztonsági őrök is láttak már ilyet és már attól rosszul érzem magam ha csak ellenőriznek, mert soha nem tudnék ellopni egy fogkefét sem, nem is értem más hogyan veszi a bátorságot...

2013. márc. 2. 07:13
 8/9 anonim ***** válasza:
En babakocsival megyek, ha nem kell sok minden a kocsi alà pakolom, ahova nem rakok semmi màst, mèg nem szòltak èrte. Ja ès a pelenkàzòtàskàt is beviszem!
2013. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig babakocsival mentem, Autónk nincs, hordozást nem szerette. Ha nagy bevásárlást csináltunk mindig 2-en mentünk, egy a babakocsit tolta,másik a bevásárlót. De egyedül is rengeteget jártam, akkor vagy a kocsi aljába pakoltam vagy kosarat vittem. Soha nem ellenőriztek és nem azért, mert belsős vagyok, mert másik áruházba vásároltam, nem abba amelyikbe dolgozom. És mint belsős tudom, hogy valóban megfigyelnek, mint babakocsist, DE a kameraszobából. Nem kell lematricáztatni a kocsit, max ha olyan popsitörlő van nálad amit ott is lehet kapni. Ezt is csak a biztonság kedvéért szoktam. Kellemes vásárlást!
2013. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!