Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évessel mernétek hosszú...

1 évessel mernétek hosszú autós nyaralásra menni?

Figyelt kérdés
Kb. 8 10 óra az út csak oda...:S
2013. márc. 3. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyerek függő. A lányom szó nélkül elvan 3-4 órát az autóban. Pedig már két éves. Most már nem alszik az autóban, régebben aludt is. Szóval vele simán elmennék.

De neked kell tudnod, hogy viseli az utat, mennyit alszik. Lehetőleg alvás idő előtt érdemes indulni, akkor kicsit nézelődik, addig is telik az idő. Amikor meg ébren van, akkor max többször kell megállni vele.

2013. márc. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petera6 ***** válasza:

Ahogy az előző is írta, ez gyerek illetve szoktatás függő. Az unokahúgommal fél évesen tették meg a Skócia-Magyarország távot, ami ~2500km. Igaz így többször megálltak a baba miatt. De ez persze szélsőség. Amúgy jól bírta. :)


Szerintem nem lesz gond, ha amúgy is hozzászokott az autózáshoz.

2013. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi tavaly nyáron voltunk egy hetes nyaraláson, a kislányom akkor volt egy éves.

Féltem, hogy az úton hányni fog, mert a fiammal pici korban voltak ilyen gondok, nem bírta a hosszú autóutat. Ezért raktam be zacskót, törölközőt, váltóruhát a kocsiba, de nem volt gond. Egy-két óránként megálltunk, kicsit levegőztek, úgy indultunk tovább. Korán reggel indultunk, indulás után a kocsiban reggeliztek, és sok játékot betettem neki, amivel elvolt.

A nyaralás során minden nap strandon voltunk. Minden rendben volt, csak igazodni kell a napirendjéhez. Alvásidőben mindig elaltattam a babakocsiban egy árnyékos helyen, szóval nagyon jól alkalmazkodott mindenhez.

Szerintem nyugodtan induljatok neki, csak nagyon jól fel kell készülni mindenre, én gyógyszereket is vittem mindenfélét.

2013. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Míg a fiam kisebb volt, jobban bírta a hosszabb utakat. Igaz nem 8-10 óra, "csak" 5-7. De amúgy ha nehezebben bírja a baba, érdemes este vagy hajnalban elindulni, amikor amúgy is aludna. Mi így is mentünk már. Pl hajnali 3-kor és mire odaértünk, felébredt. :)
2013. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányommal tavaly tavasszal 11 hónapos volt elmentünk Velencébe ( Áprilisba ) hát az is olyan 8 óra kb az út . Ő nagyon jól bírta kb. 3 álltunk meg ! Egyszer elaludt olyan 2 órára , majd nézegetett direkt olyan zenét tettünk be amit szeret , vittünk neki egy csomó játékot !
2013. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!