Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cigi lehet az oka annak hogy...

Cigi lehet az oka annak hogy a kisbabánk jobb oldali vesetágulattal született, lehet kifejezetten ez az oka, vagy csak simán közrejátszik benne?

Figyelt kérdés
Én a gyerek apja vagyok, hiába rágtam az asszony fejét hogy hagyja abba!

2013. márc. 3. 06:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én sem cigiztem és a fiam mégis vesetágulatos.

Már 15 hónapos és nem nagyon akar javulni nála:-(

2013. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem cigiztem, mégis vesetágulattal született a fiam. 6hónapos korára kinőtte.
2013. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagynéném fia is igy született nem cigizett de a férje igen melette egy szobába. Szóval vagy igen vagy nem. De mindenesetre megvan a vélenyem az ilyenről. Tudom hogy nem a te hibád de én biztos nem engedtem volna neki ha már magától nincs ennyi benne.
2013. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És mit csinált volna szegény vele? Üsse meg amikor rá akar gyújtani? Aki akarja úgyis megoldja. De szégyen hogy egy nő a gyerekéért sem képes leszokni...
2013. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát lehet lepontozni de az ilyen megérdemelné hogy magához térjen.nem azt mondtam hogy verje meg de biztos kivettemvolna a szájából egy két keresetlen szó mellett.
2013. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Üdv! Èn is dohanyzom, de van mellè elektromos cigi is (nem a gagyi)! Èn kijelentettem nem egyszer neki hogy nagyon le kène tegye a cigit, valamennyivel kevesebbet szívott, de nagyon függő, amikor fogytán voltunk, nem volt hüvely otthon es asszem talán ujságpapirbol hozta volna össze! Ráadásul tudja hogy van a családjába asztmás a hugának a lánya is az ès mikor mondtam neki hogy ne cigizzen annyit mondott rá a huga is cigizett es nincs a kislanynak semmi baja! Ezt èn mondom: Nincs csak asztmás!!! Szoptatas alatt is üzi jo szokasat de talan jobb a babanknak aki amugy Tomika 36 hètre született, ha nem veszekszünk miatta, minden gond nèlkül megszült, eszembe jutott aki nem dohanyzik vagy leszokik arra az időre míg terhes ès szoptat, az meg szenved vagy csàszàrozzàk, neki kb 30 perc volt a szülès, mondjuk fèlt is a szülèstől nagyon! Szóval aki gondos ès alapos bízik abban hogy ugy nem lehet semmi baj ha ő mindent megtesz a babáèrt azt megveri a sors! Aki meg tojik rà annak semmi baja, semmi kínlódás! Örülök hogy csak ennyi, ez is sok volt megműtöttèk semmi baja azóta se, de mèg asztmas simán lehet! de ne legyen!
2013. ápr. 30. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!