Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiscipő! Mikor vegyek Neki?...

Kiscipő! Mikor vegyek Neki? Kell vagy nem?

Figyelt kérdés
Még nem megy a kislányom,áll és kapaszkodva lépeget,de nem indult még el. Viszont jön a jóidő,lassan egy éves lesz és kintre azért csak kéne neki valami cipő nem? Vegyek kocsicipőt? Vagy rendeset? Első cipőt milyet érdemes? Szerintem mire annyira elindul,hogy kint is leteszem hagy menjen ,már nagyon jó idő lesz.Szandál csak kánikulában kell igaz? Segítsetek légyszi,első baba és olyan tanácstalan vagyok... köszi. (10 hós)

2013. márc. 3. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én újszülött kora óta adok rá cípőt hát egy zoknika lifegjen a lába ?! Kocsicipőt hordunk, augusztusban született nagyon szép kis át szelőzős cipője volt 15-ős. Most 17-es csizmája van "kocsicipőben" 7 hónapos, én nyára már rendes szandált veszek neki, tavaszra pedig rendes cipőt!
2013. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendes cipőre akkor van szüksége, ha már önállóan tud járni. Én addig nem vennék neki, hiszen lehet, hogy mire elindul már szandál kell. Egyenlőre vegyél kocsicipőt.

Egyébként első cipőnek mindenképpen olyat érdemes venni, ami jól tartja a lábát, de a talpa nem merev.

2013. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,Én is úgy tudom csak akkor kell rá cipő,ha önállóan jár.Akkor szerintem most lesz neki kocsicipője,aztán időtől függ lehet már a legközelebbi szandál lesz. Szandit csak nagyon melegbe kell ráadni? 30 fok felett? vagy zoknival lehet azért?
2013. márc. 3. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak 30 fok felett lehet szandált adni rá. :-) Zoknival, vagy harisnyával is jó a szandál. Sőt én ismerek olyan kislányt, aki zokni nélkül fel sem húzta a szandált, hiába volt 40 fok.
2013. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!