Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok a babágyneműre...

Szoktatok a babágyneműre huzatot használni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyent vettünk egyet és nem tudom hogy ehhez vegyek-e két huzatot hogy cserélni tudjam vagy vegyek még egy szett ágyneműt esetleg csak kétrészest (gondolom a fejvédő nem koszolódik).


2013. márc. 3. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak a lepedő koszoldik minden de havonta mosom neki az ilyen dolgait :)
2013. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a fejvédőt is ki kell mosni olykor, ha más miatt nem, ugye porosodik. Hát tudod, ha kipisil a pelusból, bukik vagy egyéb baleset történik, akkor az úgyis átmegy a huzaton. Én két szettet vettem. Egyébként ezek nagyon jók, hamar száradnak. Nekem a most 4,5 éves is ilyennel takarózik.
2013. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és nem, nem kell huzat, szerintem azért is ilyen szép mintásak, hogy ne kelljen huzat, higiénikusabb, ha mosod, mintha huzatolod.
2013. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 külön szettünk van. Ha baleset történik, akkor úgyis minden ázik, nemcsak a huzat. Van olyan ágynemű, ami nem mintás, arra raknék huzatot, de ezeket kár eltakarni.
2013. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is mintás a paplan, de én inkább a huzatokat cserélem, mint az egész ágyneműt. Helytakarékossági okokból és anyagilag se mindegy, miből van még kettő. :)

Szóval így is, úgy is csinálhatod.

2013. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2013. márc. 3. 15:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze gondoltam hogy a fejvédőt is ki kell mosni inkább úgy értettem hogy azt ritkán.
2013. márc. 3. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Háát, eszembe sem jutott, hogy ne rakjak rá huzatot. Persze, hogy rakok rá, és sűrűn mosom, úgy, ahogy a mienket is.
2013. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez érdekes hogy olvastam én is több oldalon is pl. hogy nem kell rájuk huzat mert csak kimosod és kész...nem tudom nekem olyan csupasz úgy. Én vettem ágyneműt hiába szép mintás akkor is húzok rá ágyneműt vettem 2 szett legolcsóbbat a Brendonban 2500 volt egy szett és 5000 ből megvan a cserélgetés. A fejvédőt én is csak havi 1-szer mosom.
2013. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem jutott eszembe hogy ne használjak rá csak a boltban mondta az eladó hogy nem szoktak rá használni huzatot. Azért nem vettem egyenlőre, gondoltam érdeklődöm először. De persze így tudom hogy nem elég az egy szett. Látom azért megoszlanak a vélemények. :)
2013. márc. 3. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!