Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babám még nem tud...

7 hós babám még nem tud magától ülni, ez baj?

Figyelt kérdés
Próbál felülni hasizomból, ha ültetem és elengedem eldől, ezt nem is erőltetem. Szeret üldögélni az ölünkben, ha fogjuk tartja magát, de ezt is max pár percig engedem. Egyébkén kúszik, bár még nem túl gyors.
2013. márc. 3. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nem baj,hogy még nem ül. De nem hanyatfekvésből hasizomból fog felülni,hanem kúszából,vagy mászásból fog kiülni oldalra.
2013. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam 1 hét múlva lesz 9 hónapos.Pont ma reggel ült ki mászásból először. Azóta viszont folyamatosan felül. Nincs elkésve a babád.
2013. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én babám sem mutatott még semmi hajlandóságot. 8 hónaposan aztán egyszer csak felült :-)
2013. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A kislányom 2 napja volt 9 hónapos és előtte 1 nappal ült fel először egyedül. Azóta sokat ücsörög. Még nem mászik, csak kúszik, de azt jó gyorsan. Nekünk azt mondta a gyógytornász, hogy csak akkor üljön (támaszték nélkül), ha már magától fel tud ülni.
2013. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj,majd belejön.De nem hasizomból fog felülni,hanem mászásból v. kúszásból "kiül".
2013. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm!:-)
2013. márc. 3. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!