Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
tudom ez nem ide tartozik de köze van a kisfiamhoz is.van egy 20 hónapos kisfiam a férjemmel elváltunk de csak azért mert anyósom felvett egy csomó hitelt és lelépett az országból.azért váltunk el mert így nem tudják levonni a fizetését mert a férjem első számú kezes.de nem is bánom amiatt mert elég döcögős a kapcsolatunk és így ha szétmegyünk akkor a kicsi velem marad mert a bírósági papírba benne van hogy az anyánál van elhelyezve a kicsi.kb 2 éve vettünk fel lakáshitelt ami havi 45000 ft.a bíróságon a papírba az van írva hogy a gyerektartás havi kb 50000 ft.most úgy alakult a helyzet hogy megmondtm a férjemnek hogy én már nem szeretem.még nem tudom hogy elköltözünk e a kicsivel.de arra gondoltam és írunk egy papírt hogy én nem kérek gyerektartást így ő se kérjen a lakáshitelre pénzt.nekem nem kell a ház neki igen.a kicsit pedig akkor látja amikor szeretné,el is viheti csak időre hozza vissza.kérdezte hogy miért szerettem ki belőle.elmondtam neki hogy keveset van velünk persze tudom hogy sokat dolgozik de a wcre nem tudok elmenni nyugodtan mert a kicsire addig sem figyel.20 hónap alatt egyszer pelenkázta és egyszer sem fürdette.soha nem vitte el babakocsival sétálni sem.mondtam már neki sokszor hogy foglalkozzon velünk többet de semmi nem változott.mondtam neki hogy hiányzik a romantika is gyertyafény meg ilyenek erre az volt a válasz hogyha ő bent van velünk és ne keres pénzt akkor nem telik gyertyára.úgyhogy mondtam neki hogy inkább hagyjuk ezt a bezélgetés.ti mit tennétek.bocsi hogy kicsit hosszú lett

#fhfdhf
2013. márc. 3. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:
ugye jól döntöttem?állandóan az van a fejemben hogy nekem innen mennem kell és változtatnom kell az életemen.nekem nem ő az igazi.legalábbis ezt érzem.
2013. márc. 3. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek!Azért a picivel foglalkozhatna,erre kellene időt szánnia.Az én párom is reggel 6 kor kel és megy dolgozni.Este 8 kor jön de kéri hogy ne fürdessek addig mert ő szeretne.És ő vacsoráztat,altat.Akár mennyire elfoglalt azért ha akarna időt szentelni Rátok akkor tudna.Kitartás.
2013. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van hova mennünk a kicsivel,mert a szüleimhez tudnánk költözni,emeletes 4 szobás házuk van.szóval elférünk bőven.én meg elmennék dolgozni és ha felvettek akkor a kicsit beiratnám magánbölcsibe ami havi 20000 ft de ha van keresetem abból már simán ki tudom fizetni.tudom hogy nehéz lesz de nem hagyom el magam.és remélem egyszer rám talál a nagy Ő
2013. márc. 3. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed akkor eljött a külön válás ideje.Ezt az érzést már 1 gyergyafényes vacsora sem fogja megváltoztatni.Jogod van a boldogságra neked is és neki is.További sok sikert kivánok a megtalálásához:)
2013. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnák még helyre hozni, ha partner benne a férj.


Akár kivel hoz össze a sors, megint jön a nagy szerelem, majd az a kapcsolat is 1-2 év után ugyan úgy el laposodik, miután kiismeri az bér a másikat, és nem tud már újat mutatni!

Ennyi erővel akkor az ember 5 évente váltogathatná a párját!

Meg kellene oldani a dolgokat, és egy házasságban kell tudni kompromisszumokat hozni!

2013. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek a döntéseddel!

A jogi része is így szuper, ha a volt férjed beleegyezik.


Amúgy ha ő egy igazi apuka lenne, akkor is szakítana időt arra, hogy fürdessen, pelenkázzon, sétáltasson, etessen, ha szétdolgozza magát.

Végülis meg lehet csinálni. Az anyukák is ezt csinálják, miután visszamentek dolgozni. Napi 8 óra munka, 1-2 óra utazás, hullafáradtan haza, el a gyerekért bölcsibe, oviba, hazamenni, etetni, játszani, leckét írni, fürdetni.

Szóval hozzáállás kérdése.

2013. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!