Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, apukák, ha határozott...

Anyukák, apukák, ha határozottan tudj@tok, tudt@tok, hogy csak egy gyereket vállaltok, (egyet is értettetek ebben), akkor mit csináltatok a kinőtt ruhákkal, már nem használt dolgokkal?

Figyelt kérdés
Eladtátok, elajándékoztátok? de mi van, ha becsúszik egy baba véletlen később, (hallani ilyet :-)
2013. márc. 4. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bár nekem több van, de jelelnelg azt mondjuk nem lesz több. Mégis sajnálom eladni, elajándékozni a ruhákat (hátha mégis... :)

Ha tutira nem akartok többet, akkor add el, vagy add oda valakinek. Esetleg tedd el valakinek a családban (ha várható valakinél közeljövőben baba)

2013. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én igazából eladnék párat, mert jól most így gyed alatt


csak félek, hogy mi van, ha aztán lehet vásárolni, persze én is tudok használtan venni majd, csak belém bújt a kisördög

van rokon, de róluk inkább nem mondanék semmit

2013. márc. 4. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor add el, legalább nem kell pakolgatni. Ha mégis kéne később, használtan "fillérekért" lehet kapni. Az is lehet, hogy ellenkező nemű és akkor rá sem adnád a mostani cuccok nagy részét.
2013. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nálunk húgom utánam 14 évvel született, egyértelműen már nem vállaltak utána több babát, mi egy ideig elraktuk a ruhákat, hátha kell majd valakinek a családban, de aztán szép lassan eladogattuk őket.
2013. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Mi szerettünk volna, de nem lehet több gyerekünk, így kidobjuk a kukába amit kinőtt.
2013. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Eladnám!

Akartunk másikat, gyújtögettem a ruhákat, erre most fiam lesz, az első lány!

Mindd adhatom el!


Barátnőm nem akart másodikat, erre most csak becsúszott, megtartja.

Mindent eladott az elsőről, de nem bánja, mert abból mindig vett nagyobbat a gyereknek, és most olyan izgalmas megint vásárolni!

2013. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ötös, ezt remélem, nem gondoltad komolyan. Hogy kidobtad amit kinőtt a gyerek.

Ismerős, rokon, segélyszervezet, kórház, mind-mind örül a kinőtt ruhának.

2013. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy a kukába dobjátok a kinőtt ruhákat?
2013. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

az utolsó nem általánosítson


60%-os, tuti nem ír igazat


egyébként eldöntöttem

3 csoport lesz


egyiket eladom

másik megy a rokonnak, muszáj, mert túl közeli

a harmadikat meg eldugom, hátha egyszer...


így nem kell magam szidnom


köszi mindenkinek

2013. márc. 5. 10:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem általánosítottam, arra a válaszra reagáltam, aki azt írta, hogy kidobja a ruhákat, de mindegy...
2013. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!