Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a borostyán...

Mi a véleményetek a borostyán nyakláncról? Kinek hogyan vált be, használt-e, van-e értelme?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

csak babona, hogy könnyíti a fogzással járó kellemetlenségeket.

egyébként a babám nyakába/kezére sose tenném, mert balesetveszélyes: beleakadhat, elszakadhat, lenyelheti....


én, mint felnőtt, szeretem, mert szép, mutatós ékszer.


ja, és az igazi borostyán nyaklánc nem néhány ezer Ft-ba kerül (mint jónéhány bababoltban), hanem sokkal drágább...

szóval maradjunk abban, hogy átverés.

2013. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:

"Eredetit" ékszerboltban lehet venni, amit máshol kapsz, az mind üveggyantából van.


Amúgy fogzásra nem jó (semmire sem, csak esztétikai értéke van), és veszélyes (fulladást okozhat).


Ha van időd, olvasd el ezt:

[link]

2013. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a kislányom keresztelőjére kértünk többek között borostyán láncot is, mert az utóbbi időben nagyon sírt, mondhatni ordított a fájdalomtól. Most kezd fogzani, annyira sírt, hogy már majdnem én is sírtam vele. Mióta a nyakában van, nincs ilyen problémánk.

Hozzáteszem: én is ellene voltam, de úgy voltunk vele, egy próbát megér. Ha valóban segít a babán, akár egy kicsit is, már megérte...

2013. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettes válaszolóval. Ha valaki ad rá logikus magyarázatot, hogy mi alapján használhat, kérem, jelezze.
2013. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!