Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kötődik hozzám az 1 éves...

Nem kötődik hozzám az 1 éves fiam hogyan erősítsem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Ez abban nyilvánul meg hogy,nem bújik(soha nem is volt bújós picinek se!),sőt mostanában már megfogni se lehet.A játékokba bevon de a fizikai kapcsolatot kerülni.Ha próbálkozom, van hogy sírva is fakad a közelségemtől,érintésemtől.Így pl ha elesik se vagyok képes megvigasztalni,mert ha fel akarom venni akkor csak romlik a helyzet.A párommal is így viselkedik!Pedig mi nagyon szeretjük őt!!!!!!!!!!

2013. márc. 5. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erdemes lenne orvossal beszelni.
2013. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg o lehet, hogy ilyen. En sem szeretem a fizikai kontaktust, soha nem is szerettem. Mar gyerekkent sem. Anyukam legnagyobb banatara. Ezert volt a hugom a favorit az ismerosoknel, mert ot lehetett gyurni. De en jobban ereztem es erzem igy magam.

Most ugyan rettegek attol, hogy jon a gyerek, mert orulok neki, de nem vagyom arra, hogy majd olelgessem, puszilgassam, mert nem olyan vagyok, de tudom, hogy a gyerek erdekeben muszaj lesz. Ettol fuggetlenul szeretni fogom, mint ahogy szeretem anyut is, akihez ragaszkodom is. Ha megprobaljatok elfogadni olyannak, amilyen neki is kinnyebb lesz...nekem rossz volt es meg mindig rossz, hogy nem ertik meg en nem bujasban es olelgetesben es puszilgatasban fejezem ki a szeretetemet. Mert nem fogadtak el, hanem kitalaltak (ok is), hogy en bem szeretem oket es mogitva vagyok. Pedig nem. Szal ok cipeld el orvoshoz, de kozben probald ot is megerteni es elfogadni olyannak, amilyen.

2013. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk pszichológushoz,kíváncsi vagyok mit mond!
2013. márc. 7. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Remelem nem fogjak kitalani, hogy autista v vmi ilyesmi. En sem vagyok az...

Majd ird meg mi volt, erdekel.

2013. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is remélem,tudod sok más egyéb problémánk is van és úgy gondolom hogy az is mind lelki eredetű,ezért döntöttem a szakember mellett!!
2013. márc. 7. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat, valszinu nem veletlenul van. Bar en sose voltam ezzel pszichologusnal, a 70-es evekben meg ilyennel nem vittek el senkit, de gyanitom, hogy nalam mi az oka. 8 hos koromtol sulyos aszthmas voltam es 3 eves koromig szinte csak korhazban voltam. Ott habar gondolom a noverek kedvesek voltak velem, azert csak szurkalva meg gyasztatva voltam intenziven meg ilyenek. Szoval gyanitom nalam ez alakitotta ki a 3 lepes tavolsagot szo szerint mindenkitol.

Ugyhogy biztos nalatok is van vmi, csak remelem a doki megprobalja kideriteni mielott kitalal vmi ma szokasos rendellenesseget. Az autizmust azert irtam, mert most azt emelik ki nagyon es ez lehet egy tunet.

Remelem normalis volt a pszichologus.

2013. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az autizmus nem de az Asperger szindróma feljött,de mivel ez csak 3-4 éves diagnosztizálható most úgy vesszük hogy nem az(nagy remélem hogy tényleg nem :-(()Sokat beszélgettünk hogy mit hogy kéne csinálni,a hölgy foglalkozik természet gyógyászattal így egy ilyen módszert is megpróbálunk.Mi a kisfiunkat 3 hetesen örökbe fogadtunk ,valószínűleg ebből eredhet ez a dolog,de mivel én nem tudok mit kezdeni a helyzettel úgy éreztem szükség van pszichológusra.Mert mint ő is mondta és ezzel egyet értek minél korábban próbáljuk benne oldani a gátlásokat annál könnyebben sikerülhet.Megpróbálom veszíteni nem veszítek vele semmit,persze próbálom közben őt is elfogadni!!!!!Csak elég nehéz nekem megélnem azt, hogy az 1 éves fiam ellök,sír,fintorog az ölelésemtől!!!:-((
2013. márc. 9. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az ellokes, siras az azert durva. En csak fintorogtam, meg lehetett erezni, hogy most mar szabadulnek, de azert sirni nem sirtam.

Ha 3 hetesen mar nalatok volt, az jo. Azert az eleg koran volt meg, persze kerdes, hogy mi tortent vele abban a 3 hetben.

Hat remelem semmi komoly es a kezelesek meghozzak majd az eredmenyt. Drukk nektek. :)

2013. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!