Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a tejpéptől...

Lehetséges, hogy a tejpéptől ekcémás az 5,5 hónapos lányom keze?

Figyelt kérdés

Azon agyalok mitől lehet, 4 hónapos kortól adható bebivita gyümölcsös tejpépet adok neki 1 nap egyszer.

Anyatejes és tápszeres is, míg csak ezek voltak nem volt semmi a bőrén.Mostmár kap sütőtököt,almát, banánt, burgonyát,barackot.Mosóport öblítőt nem váltatottam.Hogy deríthetném ki, hogy mi a kiváltó oka az ekcémának?



2013. márc. 5. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ne add neki egy ideig, így le tudod deríteni, hogy az-e az oka
2013. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idő alatt jutottatok el ennyiféle kajához, fontoos, hogy 1-1 új között legalább 2-3 napot várni kell. Így kideríthető melyiktől
2013. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha nem adom neki, mennyi idő alatt kell javulást látni, ha valóban ez volt az ok?
2013. márc. 5. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár nap, ez gyerekfüggő. De lehet az ekcéma el sem múlik magától, akkor kezelni kell kenegetni, és újrakezdeni a kajákat...
2013. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem biztos hogy valamilyen ételtől van, lehet attól is hogy a hozzátáplálás miatt kevesebb tejet és ezáltal kalciumot kap. Nekem személyes tapasztalatom hogy ha kevés kalciumot tartalmazó ételt eszem akkor nagyon durván ekcémásodni kezdek, ha viszont odafigyelek és mennek a tejtermékek rendesen, akkor elmúlik.
2013. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És te nem ettél mostanában olyat, amit eddig nem? Attól is lehet... Nekem egy csomó mindent nem szabadott enni szoptatás alatt. Ahogy az egyik válaszadó írta, lehet, hogy magától nem fog elmúlni az ekcéma, ápolni kell a bőrét és elölről kezdeni a hozzátápit. Az én kislánymo is sajnos ekcémás, neki frezyderm termékeket használunk, különösen a kamillás fürdetőt szeretjük.
2013. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!