Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális dolog a kislányommal?

Ez normális dolog a kislányommal?

Figyelt kérdés

7 hós mult a lányunk ,és már feláll ,édesen kapaszkodva ,nagyon sokat bömböl is!

A lényeg az hogy iszonyu sokat hisztizik mindenért ,de komolyan ,evés elött evés után , mostanában fürdés után is ,nem bír megmaradni a kiságyában sem ,csak ölben ,de az is ugy ha állunk vele ,ez mind szép és jó csak nagyon nehéz is a drágám 8,5 kg !

És egész nap kicsit megterheli a derekamat a kisfiam olyan jó volt hogy nem is igaz!

És ha eszünk elkezd sírni , persze mindig adunk neki egy két falatot!!Normális ez az éhenkórászság?

Volt valakinek ilyen gondja?


2013. márc. 5. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudok érdemleges választ adni, de nálunk is így van. Kb 7 hónaposan kezdődött és még most is tart:( (most 9 hós és 10,5kg)

Nem tudom én sem hova tenni ezt a dolgot.

2013. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mint nekem a ketteském. Ö ma 8 hós, és ö sem ül fel, hanem feláll mindenhol. Habár elég jól elvan mindig, föleg ha tesó ott van mellette. mikor elsö 2 foga jött akkor volt ilyen 3 napig.

de amúgy elvan.

mivel ö nem felül, hanem leül (vagy is állásból lehuppan a földre) ezért most rendeltem neki etetö széket mert amúgy is akkor kap enni mikor mi eszünk.

ja és már lépeget is kanappé mellett, képes 10 centis részt átlépni és átmenni egy másik bútorhoz. egyszerüen hihetetlen de szerintem a ketteskék ilyenek.

2013. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekünk egyszerre jön a felső 4 fogacskánk,
2013. márc. 5. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét lányom ilyen volt. Ez van, elmúlik majd ha majd jobban felfogja a dolgokat, és leköti minden. Most eleve lehet a foga is fáj neki, azt gondold el milyen rossz lehet, hogy nyomja valami egész nap az ínyedet. Nem valami jó érzés, és minden gyerek ezt másképpen viseli. A lányaim mindkettő akart enni abból amit mi ettünk. Most a kicsit már kiskutyusnak hívjuk:)) Mindig ott üldögél a lábamnál, vagy lehúz a székről, hogy kér. Kíváncsiak, nem gond ez:) Adjál neki pár falatot amit kaphat. Mondjuk én kenyérhéjat adnék, vagy kölesgolyót. Mindkét lányom csak ringatva aludt el kb egy éves koráig és ilyen korukban volt a legrosszabb velük. Hisztisek voltak egész nap. Mindkettő hamar felállt, egyik elindult, de 15 hós koráig nem ment egyedül. A kicsi most lépeget egyedül és most lesz egy éves. Szóval a mozgásfejlődés is ilyenkor még nagyon változó. Szerintem még szeparációs szorongás is lassan kezdődni fog, mert a lányoknál erősebb szokott lenni. Kitartás pár hónap és jobb lesz.
2013. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 liony20 ***** válasza:
szijja 79 centis és 10,5 kg a 9 hós fiam ő 8 hónaposan állt fel először de miután már tudott üllni én azt ajánlom neked hogy vidd el egy konduktorhoz megnézetni egy kicsit mert nagyon korai ez a felállás... van egy ismerősöm neki is ugyanez volt és még a mai napig járnak tornára 9 hós a baba mert az izmai megfeszültek.. túl gyorsan haladt ... a sirás meg ha fog miatt van akkor azon túl kell esni :) az én fiamnak még csak 1 jött ki de ő is hisztizett mindenért :)
2013. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én ugy tudom hogy minden baba a maga ütemében fejlődik ,ő egy fejlett baba nem tudok vele mit csinálni , ha felállt akkor felállt,!

Miért is kéne elvinni orvoshoz???

De ma megyünk az orvoshoz mert van a nyakán egy nagy vörös folt ,és majd megemlítem neki az állást!!

2013. márc. 5. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:
4. válaszadó vagyok. Nekem a kisebbik lányom már 6 hónaposan felállt. Felhúzta magát és állt. Semmi baja most egy évesen a lábának. Dokink is azt mondta, hogy ha magától csinál mindent akkor nincs gond. Az szokott gond lenni, hogy sok szülő bébikompot vesz és beleteszi a gyereket, vagy éppen ülteti, járatja. Amit magától csinál azzal nincs gond, ha egyébként normális a fejlődése. Lehet, hogy ennek ellenére van gond, de az mástól lehet.
2013. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 liony20 ***** válasza:
ez egy torna mi is jártunk a fiammal de az izmok miatt nem azért mert felállt :) a pető intézetben voltunk a másik kisfiú is akit emlitettem ő is csak a kötöttsége miatt kell járjon hogy az elmúljon... ettől még nem beteg :) csak nagyon jót tesz neki... a fiam nagyon sokat fejlődött tőle áldom az eget hogy elvittem :)
2013. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen nekünk is van bébikompunk ,de a lánykám nem szereti feszeng benne,sajnos a fiam sokat volt annak idején benne!!

Tényleg lehet azért lábujjhegyezik a fiam??

2013. márc. 5. 14:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

lábújhegyezés lehet a komptól ez akkor rossz ha képtelen talpon járni és cska lábújhegyezik, ennek kb 12 hós korra el kell tünnie.


Evésröl még annyit, hogy én nem adok többet mint 200 gramm a lányomnak. azért nem mert ö is mindent megenne, amit a szájába adok. de ha kevesebbet adok sem sír.

ekkor már lehet túletetni a gyerekeket, és ha most elindul a túlsúly soha nem lesz vége. nekem apósom gyerekorvos és egyik fö szaka a gyerekétkeztetés. habár messze lakik tölünk, de megállás nélkül hallgatom a sztorikat a túlsúlyos gyerekekröl. sajnos a szülök észre sem veszik, hogy a gyerek képes dupla adag ennivalót enni, pedig nincs is rá szüksége. így én próbálok egészséges ételt adni neki, és mindenképpen határt húzni.

2013. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!