Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondtak már valakinek olyat 1...

Mondtak már valakinek olyat 1 éves státuszon, hogy alacsony a babája? A védőnő már megőrít.

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves és 73 cm magas. A védőnő szerint nagyon alacsony (egyébként én 156 cm vagyok, a párom 175), és azt mondta hormonvizsgálatot kell nézetni nála, hogy nem ott van-e valami gond. A gyerekorvos ilyet még nem említett, nem is mondta hogy pici. Komolyan ez a nő megőrít ezzel már, születése óta piszkál vele, hogy nem egy magas növésű baba. Egyébként 49 cm-vel született!
2013. márc. 5. 13:20
1 2
 11/19 Golan Trevize ***** válasza:

A védőnőd elmebeteg. De komolyan.

Ne foglalkozz vele.

Átlagos kislány magasság egy évesen 74 cm, 69-től 79-ig normális.

2013. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]


remélem ezt le tudod tölteni, itt világosan látszik, hogy tökéletes a mérete

2013. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Annyira felhúzott a védőnő ezzel a hülyeségével, hogy még sírtam is már. De megnyugodtam, mert bárkinek említem a dolgot, mindenki azt mondja hogy hülyeség.

Egyébként megtudtam közben, hogy a védőnő 18 éves lánya is csak 150 cm magas. Legközelebb majd megkérdezem tőle, hogy az ő lánya miért csak akkorára nőtt!?

2013. márc. 5. 14:21
 14/19 anonim ***** válasza:
sikerült letöltened és megnézned a linkemet?
2013. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én lányom az 1 éves státuszon 71 cm volt... Nem mondott semmit rá sem a doktornő, sem a védőnő. Szerintem ne aggódj, majd megnő. Lehet, másban fejlődött eddig többet.
2013. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült letöltenem, köszönöm szépen!

Eszerint nem látom hogy baj lenne a lányom magasságával! :)

2013. márc. 5. 14:36
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, és az orvosra figyelj! Ha szerinte rendben van akkor rendben van, de láthatod hogy nem minden kislány égi meszelő :) 1 évesen. Egyébként meg nem tudom, miért kell riogatni tényleg az anyukákat a védőnőknek. :(

Igaz nekem kisfiam van, és ő magas a kortársaihoz képest, de pl barátnőm kislánya most a két éves státuszon 83 cm volt, pedig nem is alacsonyak a szülők, hanem inkább középmagasak és nem szóltak nekik sem hogy bármi gond lenne.

2013. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az én lányom 68 cm és 7,5 kiló volt az egyéves státuszon. se az orvos, se a védőnő nem tett szóvá.
2013. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos 73 cm és 9,5kg és 47cm-rel született,szerintem teljesen rendben van a kislányod ne aggódj.
2013. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!