Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel? Hogyan gyógyítsam ezt...

Mivel? Hogyan gyógyítsam ezt kisfiamnál? Be van dugulva az orra, egész éjszaka nem tud tőle aludni, horkol, de orrváladék egy kicsi sincs.

Figyelt kérdés
Szombaton volt 39 fokos láza,utána semmi csak ez az orrdugulás.Mitől lehet ez?Nem akartam vinni orvoshoz,mert annyi most az influenzás ,nem akartam,hogy még összeszedjen valamit,azt hittem csak megfázott egy kicsit.De úgy látom el kell mennünk,mert már aggasztó ez a helyzet.
2013. márc. 5. 17:47
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Orrspray?
2013. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fújtam,de nem segít.Inkább olyan,mintha az orrmandulája lenne megduzzadva és attól nem kap éjszaka levegőt.
2013. márc. 5. 17:53
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
Akkor viszont nem marad más,mint doki aztán beutaló fül orr gégészetre.Nem allergiás ?
2013. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudunk róla,hogy allergiás lenne.
2013. márc. 5. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Láz simán lehet attól, hogy begyűlik a takony, mert nem tudja kifújni. Az én fiamnál sokszor előfordult. Ha amúgy jó kedvű, jó étvágyú, nem jelentkezik újabb láz, vagy durva köhögés, akkor próbálhatod otthon kúrálni. Mennyi idős egyébként, mer attól is függ. :)

Orrdugulásra én a DM-ben vettem egy illóolajos orrsprayt, szerintem nagyon jó, de az én fiam már 4 éves múlt, ezt meg 2 éves kortól lehet használni. A fürdővizébe öntök szintén a DM-ből vásárolt Tetesept megfázás elleni fürdőolajat. A mellkasát szoktam kenni VapoRub Wick kenőccsel. De a Luft balzsamra is sokan esküsznek, bár azt nem próbáltam. Régebben Acc100-at adtam neki, de az kicsit erős nyákoldó és volt, hogy meghányattam vele szegényt. :( Így csak fél tasakot adok, ha szükséges, mert hamar kidugítja az orrot egyébként.

2013. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, estére mindenképpen adjál neki Calcimuscot, mert az csökkenti a nyálkahártya duzzanatot. Nálunk az orvos mindig kiírja egyből.
2013. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
27 hós.Köszönöm a tanácsokat,valamivel mi is próbálkozunk,mert ez már nem állapot.
2013. márc. 5. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Sinupret esetleg? Próbáltad? Náthara is jó. Meginditja neki, de utána sokkal jobb lesz. Ha viszont nem javul vinném orvoshoz.
2013. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem ismerem,de utánanézek,köszönöm
2013. márc. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!