Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hós kisfiam miben aludjon...

13hós kisfiam miben aludjon ebben az átmeneti időben? Bent 25fok van, de kinyitjuk az ablakot, hajnalban mikor felébredek csukom be.

Figyelt kérdés
hosszúújú badi+talpas nadrág van rajta, meg közepes vastagságú plád, de ezt mindig lerúgja.
2009. szept. 12. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Body + talpas gatyó.

A kisfiam nem hajlandó úgy aludni, hogy betakarom.


Ma vettem neki pizsinek egy rugdalózót. Írtó vicces, mert már akkora mint egy paci. :) 86-os

2009. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi van. Lehet hogy én alulöltöztetem a 9 hónapos lányomat? Rövidújjú body, pizsama nadrág (vékony), zokni nélkül, közepes vastag pléd.
2009. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel ide-oda hempereg a takarót vagy lerúgja vagy belecsavarodik, így nálunk rugi (body nélkül) és egy vastagabb ujjatlan hálózsák.
2009. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is lerúgja a takarót, hálózsákban izzad. Rövid body van rajta, meg vékony naci, vékony zokni.Ha hidegnek érzem éjjel, kicsit betakargatom, de ha fázik, akkor úgyis nyögdécsel.Most még nincs annyira nagyon hideg, mondjuk én nem totál kinyitom az ablakot, mert a redőnyt hagyom olyan sűrű lukacsosra.Így annyira nem jön be a hajnali hideg, viszont azért csak levegőzik.
2009. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!