Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kisbabás szülő,...

Van itt olyan kisbabás szülő, aki Bp-en, az Örs vezér tér, Alsórákos vagy Rákosfalva környéken lakik?

Figyelt kérdés
Otthon vagytok a babával vagy bölcsibe jár? Melyikbe? Merre szoktatok járni napközben? Szoktatok vmilyen közös programot csinálni a környéken, ami a babának is szórakoztató? Kérlek, ha nem nagy kérés, adjátok meg korotok, nemetek is:)(meg a bébiét is:))
2009. szept. 12. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi Alsórákoson lakunk (37 éves mama, 9 hónapos gyerek). Nem nagyon tudok a játszótéren kívül semmi olyasmit én se, ami a gyereknek szórakoztató lehet! :(


Így mi külső segítséget használunk, mindig jön hozzánk valaki, vagy mi megyünk vendégségbe. Ezt imádja a gyerek, és nekem sincs ellenemre.


Ti mit szoktatok csinálni, és mennyi idősek vagytok?

2009. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi elírtam, 27 vagyok :))
2009. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán egy korosztály vagyunk, mert én 21 vagyok, de a kislányunk nekünk is 9hós:) Hát igen, sokkal jobb programot én se tudok, mi is ilyesmit szoktunk itt csinálni, meg mi társasházban lakunk és van egy szép nagy füves udvara, ott is szokott kóricálni a kicsi. Vagy ha az IKEÁ-ba megyünk, ott is imádja a kis játszósarkot az étteremben és ott más gyerekek is vannak.:) Sajna nincs túl sok lehetőség a környéken(szerintem, de hátha jön vki, aki megcáfol:D)
2009. szept. 12. 22:15
 4/7 A kérdező kommentje:
:D:D akkor jobb:D
2009. szept. 12. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Már ne haragudj, de mi köze az anyuka életkorának a kérdéshez? Barátnőt keresel, vagy a gyerekednek programot? Még szerencse, hogy az első hozzászóló nem sértődött meg a nem épp finom "beszólásodon": "Nem igazán vagyunk egy korosztály". És akkor mi van? Ha 37 lenne, akkor már szóba sem jöhet?


Te még gyerek vagy, neked nem való gyerek!

2009. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alsórákos, 9 hós kisfiú, 31 éves anyuka. Itthon vagyunk, s a környéken nem találtunk mi sem jó programokat. Igaz, a piaci és egyéb bevásárlásokkal, postával, dévénnyel elmegy a délelőtt, délutánonként játszunk, s ha hazajött apa, megyünk sétálni. Hétvégenként pedig "kirándulunk" (Libegő, állatkert, Margit-sziget stb.).

Elárulnátok, hogy ti melyik játszótére jártok Alsórákoson? Nemrég költöztünk ide, s még nem volt időm feltérképezni a játszótereket. Előre is köszi, s bocsánat a kérdésért.

2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves nem támához szóló hozzászólóm, nem húzom fel magam a válaszodon csakazértse. Egyébként valóban egyúttal barátkozás céljából is kérdeztem a kort.


Másik hozzászólóm:) Én is Alsórákoson lakom, te melyik részén? Én még csak az Örs vezér tér felé a ltp-en találtam játszótereket a környéken, nem rosszak, de lehetne több zöld. Mi sem régóta lakunk erre, én is ezért kérdem:) De pl hévvel sokfelé könnyen el lehet jutni természetbe:)

2009. szept. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!