Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testvérfellépős babakocsi...

Testvérfellépős babakocsi újszülöttel?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan babakocsit, ami beépitett testvérfellépős és újszülött babával is használható? Tehát amikor vizszintesig van döntve az ülés, akkor is fel tud rá állni a nagyobb.


A Peg Perego Veneziát és Unot ismerem, ott ha a lábtartó le van hajtva ez elvileg megoldható, amig még olyan pici a baba, hogy elfér. Esetleg ismertek még ilyet? Vagy használjátok igy a fent emlitett valamelyik kocsit? Tapasztalatok is érdekelnek. Köszi


2013. márc. 6. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik. Amit te belinkeltél sem testvérfellépö, hanem lábtartó mindkét ir´nyaból, gondolom a kocsi forgatható azért. ez

egy 10 kiló ´sulyt plusszban nem igazán tart meg, és szerintem nagyon nagyon kényelmetlen föleg egy kisebb testvérnek.


nekünk ilyen fellépönk van.

[link]

szuper, 21 hós lányom az elsö perctöl szerette, most 2,5 éves még mindig néha felkéretszkedik.

2013. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezeknek csak a tolókarja forditható át, tehát nem lehet lábtartó, mert akkor az egyik oldalon fölösleges lenne. Az én lányom már elég nagy, viszont veszélyes helyeken átkelve szeretném a kocsira felállitani néhány percre. Ettől nem esik szét a kocsi és én sem szeretnék külön fellépővel bajlódni. Azért köszi a választ.
2013. márc. 6. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:

na persze ha csak pár percre és ritkán akkor tedd fel.

Olyat keress aminek mindkét oldalon ilyen a fellépöje.

talán chiccoba láttam ilyet.


nálunk a nagy egyre jobban szerte babakociszni, és ha egyedül viszem babakocisban boltba akkor örömújjongásba tör ki, pedig a tesó születése elött már nem szeretett ott lenni. Mondjuk mi sokat kirándulunk, így mindenképpen kell, mert nem tudom cipleni a 11 kilóját.

2013. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Veneziánk volt, nagyon szerettem. Nem csak a lábtartón ácsorgott, hanem a tálcán is sokszor csücsült a 2 éves.


Így:

[link]


Csak a peg peregot ismerem, ami annyira strapabíró kocsit gyárt, hogy ezt is simán kibírja. A Milanon is van szerintem ilyen lábtartó. Az én kocsimat egyébként már 3 gyerekkel használtam, és már mi is használtan kaptuk, szóval tényleg bírja a strapát. Én próbáltam többféle hozzácsatolható testvérfellépőt, mikor a második gyereket vártuk, nekem kényelmetlen volt úgy tolni a kocsit, és a járda is nagyon sok itt, az se ment vele. Mondjuk én nem vagyok túl magas, lehet ezért.


(A veneziát sajnos már nem gyártják. Pedig sok többgyerekes anyukát ismerek, akinek ez nagyon bevált így. )

2013. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A terhelést simán kibírja, és nagyon könnyű tolni, irányítani két gyerekkel is.
2013. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a képért külön köszönet! :-)

Veneziával kapcsolatban kérdezném, hogy a kicsi kerekekkel nem volt gond? Illetve még valahol olvastam, hogy a rugózása nem az igazi. Milyen terepen használtátok?

2013. márc. 6. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is Peg Perego Veneziánk van. Én is gyakran ültettem a nagyobbat a tálcára. :)

Kisvárosban lakunk, szinte minden hol van aszfaltozott járda, úgyhogy nem volt gond a kis kerék. Tényleg nem igazán rugózik, de ugyanezen okból az sem zavart. És egyébként nagyon elégedett vagyok, használtan vettük, 3 éve nyúzzuk már, és soha nem volt semmi gond vele, most is tökéletesen működik. :)

De van a PP-nek több olyan kocsija is, aminek van fellépője (jártas vagyok a témában, szinte az összes PP kocsit megnéztem, tanulmányoztam, amikor vártam az első babámat :D):

-GT-3 - nagy kerekű, állítható rugózású, zötyögős terepen nagyon jó, de pici babával csak Navetta mózessel lehet használni

-AT-4 - a GT-3 4 kerekű változata, de már nem gyártják, csak használtan lehet szerezni

-Pliko P3/Switch

-Milano - ezt sem gyártják már, a Venezia és az Uno elődje

2013. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok. Nekem sem volt gond a kis kerék. Rugózásra se tudok rosszat írni, gyerek jókat aludt benne még a legrázósabb utakon is -macskakövet imádta :) - Nekem ez volt a tökéletes babakocsi :)
2013. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. márc. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!