Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák hány hetes vagy...

A babák hány hetes vagy hónapos korukig rendelkeznek hosszúkás koponyával?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ez alkatfüggő, ki milyen típus. az én lányom feje pl születés után pár órával már rendes formáju volt..
2013. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért hosszúkás. Ha szülés közben deformálódott, az pár hét alatt szépen helyreáll. Ha viszont anyucinak és apucinak is csíkformájú feje van, akár felnőttkoráig is olyan maradhat.
2013. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 6 éves fiának még mindig olyan furcsa hosszúkás feje van. Pedig egy rokonának sem olyan. Gondolom neki már így is marad. Biztos, hogy a szüléstől lett, mert pont a szülés előtti napon még elmentek egy 4D-s UH-ra, ahol szép formás golyófeje volt.
2013. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
enyémnek sosem volt hosszúkás feje
2013. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 óra volt a szülés összvissz,golyófejű maradt:) másik gyermekemnek kicsit deformálódott a koponyája hátrafelé,3-4hónapos korig alakítható speciális párnával.
2013. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hála Istennek, a lányomnak egy percig nem volt csúnya a feje, nagyon szép gömbölyű a formája.

Nem is tudtam, hogy ez alakulhat.

2013. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erről a speciális párnáról tudnátok valamit? Mi a neve? Hol kapható?
2013. márc. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!