Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen érzés volt,...

Anyukák, milyen érzés volt, mikor megtudtátok a babátok nemét? Mi volt az első érzésetek? És apukának?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 15:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Persze, egyértelműen az egészség a legfontosabb, de ez olyan izgalmas lehet, mikor kiderül, én úgy érzem bármi lesz is, nagyon fogok neki örülni! :)
2013. márc. 6. 15:28
 12/25 anonim ***** válasza:

Egész életemben egy kislányra vágytam, amikor terhes voltam akkor is szentül hittem, hogy lányom lesz. Mindezt a 12 hétig amikor ugyan nem 100%-ig de azt mondták kisfiú.

Először csalódtam a férjemnek mindegy lett volna, de azért amikor megtudta, hogy fiút várok nagyon örült és büszke volt.

2013. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

5 hetesen derült ki a terhességem,én már akkor mondtam mindenkinek,hogy én tudom,hogy lányom lesz,ezt érzem belül.

Így is lett!Apa fiút akart.A lányunk most 2 hónapos és apuka imádja! :D

2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mióta gyerekről álmodozom, mindig kisfiúra vágytam, a férjem (meg anyukám is) kislányra. Az uh-on mikor mondták, hogy fiú, én nagyon-nagyon boldog voltam, ahogy mindenki más is, hiszen nagyon cuki volt. :) Második gyermekünknél már mindenki lányról álmodozott, én is. Valahogy szentül hittem, hogy csak lány lehet. 15 hetesen már mentünk 4d-re, ahol közölték, hogy kisfiú... Töredelmesen bevallom, hogy kicsit csalódott voltam, a férjem örült neki is, én ejtettem kicsit kétségbe a reakciómmal. 2 napig zokogtam, mert egyrészt egy fiúnév sem tetszett, kétségbe estem, hogy hogyan fogom elnevezni, aztán az jutott eszembe, hogy valószínűleg kislányom már sosem lesz, mert több gyerek nem tudjuk hogy fér bele a költségvetésünkbe. :( Fél éves a kisebbik fiúnk, imádjuk, egy igazi kis cukipofa, hipp-hopp a család kis kedvence lett, mert állandóan mosolyog, kommunikál a maga módján. :D És a férjemmel már azon törjük a fejünket, hogy csak jó lenne még egy kislány... vagy egy kisfiú.
2013. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én nagyon -nagyon meg döbbentem.Sokáig nem látták a nemét,és nekem nagyon lányos pocakom volt.Mindenki mondta.Én meg persze bele éltem magam.Percekig el sem hittem,hogy fiú.

Párom meg nem ért azon a nyelven amin közölték,és majd csak a szobából kilépve tudta meg,és vissza ment megkérdezni ez volt az első idegen nyelű mondata.

Ő nagyon örült neki mert nagyon fiút várt,és már kezdte ő is bele élni magát a lányba.

2013. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Örültünk nagyon, a műtőben tudtam meg, nem kérdeztük előtte. Amikor kivették a kislányom, tudtam, hogy a másik baba kisfiú lesz:)7 hósak most:)
2013. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

1. baba: Lányt szerettünk volna, fiú lett. Örültünk neki:)

2. baba: Még mindig lányt szerettünk volna, annak is éreztem. Ő is fiú lett. Mindketten emésztettük vagy 2 hétig a dolgot. Nagy csalódás volt.

Azóta persze minden megváltozott, imádjuk Őt is. Nála hisztisebb, mosolygósabb, anyásabb gyereket még nem hordott hátán a Föld. :)

3. baba: Még van pár hetünk, hogy megtudjuk, de megint lányt szeretnénk, és annak is érzem. Ha mégsem, hát megint örülni fogunk, a harmadiknál már olyan mindegy.. :D

2013. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó nagyon szurkolok,hogy lány legyen:)De véletlenül mégsem,hát akkor nem kellesz vásárolnod:)

Tényleg sok sikert.

2013. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) 17-es
2013. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok a kislányhoz! Majd írj ha megvan már mi lesz. :)
2013. márc. 7. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!