Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan vezettétek be az...

Ti hogyan vezettétek be az Pici étkezésébe a joghurt, kefír, sajt és hasonló termékeket?

Figyelt kérdés
Úgy kérdezem, hogy miket (fajta,íz), mikor adtatok a Picinek először?És tovább?
2013. márc. 6. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
eleinte joghurtból natúrt, aztán meggyeset, barackosat végül epreset. Sajtot sima trappistát .. eleinte ételbe reszelve, később szendvicsre téve v kenve (natúr, sonkás, szalámis)-->imádja... v csak úgy rágcsálni, trappista, edámi sajt, most nemsokára h 1 éves múlt jön majd a füstölt sajt és a kefír. kb 9 hósan kezdtük lassan a tejtermékek bevezetését, viszont tejet magába inni még mindig nem kap.
2013. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én kisfiam 9 hónapos, és már 3* kapott kefírt. utoljára amikor adtam neki, még nyúlt a tál után, hogy még kér!, pedig az első kanálnál mindig 'megrázkódik' és fancsali képet vág :)

a következő a natur joghurt lesz, majd a túró (ételbe keverve) és a reszelt sajt, ahogy előttem írta valaki


fajta, márka: amit pl magunknak is veszek - a sajátmárkásra is rá szokták írni, hogy ki a gyártó.

2013. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen a túró kimaradt.. azt pedig vmi gyümivel összeturmixolva v krémtúróként...
2013. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!