Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem fogadja el a fiam...

Miert nem fogadja el a fiam cumisuvegbol a tapszert?

Figyelt kérdés

2 honapos a fiam szopizik de nem eleg neki a tejem ehes meg utana.probalkozok adni neki cumisivegbol de nem fogadja el.

Ha a tejemet teszem bele a cumisuvegbe akkor sem kell neki.

Miert van ez hogy nem fogadja el?

Mar 3fele cumisuveget vettem neki



2013. márc. 6. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg többször mellre tenni, még van esély, hogy meglesz a kívánt mennyiség. (én 6 hónapos koráig 4* vissza tudtam hozni a tejcsit - sokat stersszeltek)


amikor még dőlt belőlem a tejcsi, akkor a felesleget lefejtem és én is üvegből adtam oda a babámnak. nekünk a tommee tippe vált be, annak nagyon jó formája van és hasfájós babáknak is ajánlják.


ha már nem akarsz cumisüvegbe fektetni vagyonokat, akkor próbáld meg pohárból itatni


kitartás! :)))

2013. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha éhes lenne, elfogadná. valami más a gond.
2013. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Más tápszert próbáltatok?Lehet nem ízlik neki!
2013. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se fogadja el a cumis üveget a babám. Ráadásul 2 óránként szopizik úgyhogy hozzá vagyok kötve :). Próbáld sokszor visszatenni cicire hátha visszajön a tejed. Nekem az aventet,a tommee tippe-t se fogadta el. Most még a mam-ot kéne megnéznem mert annak laposodik a cumija mint amikor a cicit beszívja.
2013. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk is ez volt a helyzet, mi is próbáltunk már mindent fajta etetőcumit meg csőröspoharat meg tápszereket végül is a baby bruin cumisüveg és a Humana tápszer vált be,de sokáig pohárból kortyonként itta (ekkor már 8 hónapos volt,akkorra ment el a tejem).

Anno mi vettünk Medela szoptanít, amikor egy kis vékony csövet ragasztasz a melledre és bekapja mintha szopizna és jön neki közben a tápszer.Sajnos nálunk az se vált be. De azért belinkelem ha szeretnél róla többet megtudni:


[link]



Sokaknak segített a tej visszahozásában a kecskeruta fű, megér egy próbát!

Remélem mielőbb megoldódik!

2013. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emianya ***** válasza:
teljesen mindegy milyen üveget veszel.nalam ugyan ez volt a helyzet.6 fajta üveget vettem,fölöslegesen.meg kell probalnod viszahozni a menyiseget.en ejjel nappal pumpaltam etetes utan,ami azt a jelet küldi a testednek,hogy a baba meg ehes!minden nap szoptatos teat ittam 4-5 cseszevel,valamint öszibarack levet.Hala Istennek sikerült viszahozni.de nagyon megterhelö.kitartas!nemsoka jobb lesz!engem is ezzel vigasztaltak!es tenyleg igy van!ja,es kaptam a tanacsot,hogy ne adjam fel a cumisüvegböl valo etetest,probalkozzak tovabb minden nap.de nekem nem valt be.csak sirt,en meg sajnaltam.ugyhogy ejjel nappal cicin volt majdnem.
2013. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!